Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnek a szüleim ellensz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnek a szüleim ellenszenvevel?

Figyelt kérdés

Nem régóta vagyok együtt a barátommal, 3 hónapja, mindketten huszonévesek vagyunk, egyetemisták. En a szuleimtol több mint 150 km-re elek albérletben egyedül ott ahol az egyetem van, a baratom pedig ott lakik a szüleivel. Meg egyikünk se mutatta be otthon a másikat. A problémám az, hogy anyukám nagyon ellenszenves a barátommal szemben, pedig nem ismeri. En minden hétvégén hazautazok, mert hiányolnak otthon, úgyhogy mindig szo nélkül hazamegyek. Ezáltal a barátommal a heten körülbelül kétszer-háromszor tudunk találkozni. Anyukám szerint ez igy nem kapcsolat, csak heti kétszer. Állandóan azt hajtogatja, hogy ez nem kapcsolat, nem szerelem mert nincs rózsaszín köd, mert nem lógunk egymás nyakán, mert nem vagyunk osszenove, nem együtt járunk bulizni, nem egy a társasági korunk, nem vagyunk folyton együtt ezért ez nem kapcsolat. Ezt van hogy naponta többször is elmondja nekem es mar nagyon kezd idegesíteni. Folyton felhozzak az apámmal együtt a volt barátomat, aki minden hétvégén nálunk volt mert tavkapcsolatban voltunk es általában o jött hozzánk, de vele is csak a péntek es szombat estet töltöttük együtt mert napközben mást csinált. Ehez képest a mostani barátommal sokkal több idot töltünk, tény hogy nem lógunk állandóan egymás nyakán es inkabb külön külön bulizunk, de szerintem ez igy van rendjén, nem kell egymást elvakultan üldözni. Szerintetek mit tegyek a családommal? Szeretem oket természetesen, tudom hogy csak védeni próbálnak, de nem is ismerik a barátomat es mar kezd rám kihatni ez, hogy mindennap ezt hallgatom.

Köszönöm előre is a valaszokat.

21/L



2017. máj. 18. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Volt barátnőm szülei engem gyűlöltek, mint a sz*rt, igaz, tök más (szintén hülye) okból.

Egy dolgot tehetsz: leszarod. De nem csak úgy, hogy nem foglalkozol velük, hanem le is állítod őket.

2017. máj. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Apu, anyu köszönöm a törődéseteket, de szeretem a barátom (gondolom ő is) jól érzem magam. Elmondtátok a véleményeteket, kérlek ne szajkózzátok, mert elszomorít. Papíron már felnőtt vagyok, hagyjátok, hogy aként viselkedjem és én dönthessek, viseljem a következményeket, bármik legyenek is azok."

30/f

2017. máj. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ja. Viszont, ha ezt mondod, akkor úgy is legyen. Nem szaladunk vissza anyu szoknyájához az első probléma után.*

30/f

2017. máj. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21 eves felnott, kulonelo nokent mi a lopikulat foglalkozol ezzel?
2017. máj. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A zsét gondolom még otthonról kapja..

30/f

2017. máj. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom,egy 5 éves agyi szintjén vagy.Hetente hazajárni csak a családhoz 150 km esetében már beteges,ha már elmúltál 18,még jó viszony esetén is.Próbálj leválni anyádékról,a saját érdekedben és kevesebbszer hazajárni.Sokba is kerül,sok időt elvisz.Ha egyedül laksz, olykor nyugodtan maradhatsz az albiban és legalább a pasid is ott aludhat.

Ha már nem ez az első pasid,rájöhetnél arra,hogy olyat úgyse tudsz választani,aki mindenkinek megfelel.A lényeg,hogy nektek jó legyen,ahogy van ez az egész,anyudnak semmi köze hozzá.

2017. máj. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk miért nem mutatod be a szüleidnek a fiút? Miért nem ülsz le a szüleiddel,és magyarázod el nekik,hogy unod már ezt a témat,és hogy a saját életed éled.


300kmre éltem a szüleimtől,koleszos voltam.Kb két vagy háromhavonta,illetve nagyobb szünetekbe jártam csak haza.Nem hetente.

2017. máj. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Azert a sok negativitast nem igazán ertem a válaszokban. Leírtam a kérdésben is, hogy elsősorban azert járok haza, mert a szüleim szeretnek. Másodsorban azert, mert egyedül elek ezért elég sokat vagyok egyedül, azert jol jon hetente pár napra a folyamatos társaság, harmad sorban pedig pénzügyileg is jobban jövök ki egy hónapban ha pár napot otthon eszek/elek. Persze ez idővel fog változni, de amíg a szuleimtol kapom a penzem nagyobb részét addig igy kell tennem. (Dolgozom is emellett persze, úgyhogy ezek a negatív kommentek kíméljenek)

Többször mondtam mar, hogy hagyjuk a témát, de valahogy mindig feljön. A barátomat eddig meg azert nem mutattam be, mert sportoló, egyetem mellett hétvégén van ra több ideje ezért sajnos o sem ér ra oda vissza utazgatni kilometereket.

2017. máj. 19. 10:12
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha kolis lennél és otthon lenne saját szobád,megérteném,hogy hetente jársz,de így... Azért ahhoz nagylány vagy már,hogy hetente hazarohangálj,ha amúgy meg van magánéleted,nem gondolod?

Meg vihetsz el kaját is dobozban-én is szoktam 120 km táv miatt-,na meg főzhetsz is,abból is olcsóbban kijössz.

2017. máj. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!