Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A párom fent van egy társkeresőn. Nem rég tudtam ezt meg, azóta figyelem. Mivel tudom az e-mail jelszavát ide sem volt nehéz belépni. Azt hittem csak egy régi profil de sajnos nem. Februárban regisztrált. Elolvastam az üzeneteit és teljesen elkeseredtem. Szép, erotikus üzenetek, képek és ki tudja hogy személyesen is találkoztak-e. Ezért normál esetben szakítanék, de 5 hónapos terhes vagyok, fogalmam sincs mit tegyek. Nem akarok úgy élni, hogy a gyerek ne legyen az apjával, mert én is így nőttem fel. Hogy lehet valaki ilyen szemét? Annyira bíztam benne.Úgy érzem tönkre ment az életem. Ezek után én már nemis tudnék bízni benne.
2017. ápr. 21. 10:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

én szembesíteném és szóvá tenném a helyedben


24F

2017. ápr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Költőnő? ***** válasza:
100%
Csak gyerek miatt tilos együtt maradni vkivel. Harmonikus kapcsolat hiányában nincs értelme. Úgy is az apja lesz, ha ti nem lesztek együtt.
2017. ápr. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod, "ezek után én már nem is tudnék bízni benne"... na itt a lényeg. Ha ez nincs meg ehy párkapcsoltban, akkor az szét fog esni, idő kérdése...csak a gyerek miatt ne maradj vele...
2017. ápr. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Mindenképp szembesíteni fogom. Csak ennyi év után nehéz lesz egyedül és nem anyagilag hanem lelkileg. :( Csak azt nem értem akkor minek kellett neki a gyerek? Jobban akarta mint én!!
2017. ápr. 21. 11:04
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem lehet, hogy köze van valamennyire a terhességnek?

Lehet, hogy már valami nem a régi nála emiatt.

Mindenesetre ez sem menti fel az alól, amit tett!

2017. ápr. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Szia!

De tuti amiatt van. Így már biztos nem tetszek neki. Pedig ugyanúgy figyelek a külsőmre, nem hanyagolom el magam. Egyetlen egy kilót híztam csak, dehát a pocakom az növekszik. Így már biztos nem vagyok jó nő a szemében.

2017. ápr. 21. 11:34
 7/16 anonim ***** válasza:
19%
Nyílván félre.ug,mert te biztos nem szexelsz vele,vagy nem elégíted ki. Nyugodtan lepontozhatsz.
2017. ápr. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Sajnálom a gyereketeket:(
2017. ápr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
Inkább most lépj, mint később. A gyereknek is jobb, ha ezt szokja meg, hogy van Apa és Anya ,de külön, mintha hirtelen költözne el valaki. Nézd gondold végig? Ha most ilyen akkor öregkorodig kihúznátok? Kizárt. Amúgy én is jártam hasonlóan, kiderült nem is egy, hanem legalább 5 társkeresőn fent volt. Egy idegi nem szóltam , nyomoztam. Mellettem regisztrált, és olyan kis szerény, jól nevelt, kicsit csendes srác volt amúgy , az a senki ki nem nézné belőle.
2017. ápr. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez szomorú. Sajnálom a helyzetet. Kérdezd meg tőle, hogy ez most mi és miért.
2017. ápr. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!