Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak a szex miatt lenne velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a szex miatt lenne velem?

Figyelt kérdés

A parommal 2 eve vagyunk egyutt. Az elejen majdnem mindennapos volt a szex. Aztan szepen lassan egyre kevesebb lett. Heti 2-3x. Aztan csak hetvegente. Ezt mondjuk ugy megszoktuk.

Hetvegente kimegyunk a baratainkhoz. En nem szoktam inni. Tegnap viszont meghivtak vodkanarancsozni. Elfogadtam. Mi baj lehet. Nem sokat ittam, viszont szedultem es fajt a gyomrom. A parom sz


2017. máj. 20. 09:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. máj. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A parom szexelni akart velem. De mostanaban mar nem ugy kozelit mint regen. Kint a kocsmaban meg azt mondta faradt. Amikor hataertunk akkor persze mar nem. Regen mindig csokolgatott. Simogatott. Most meg mar rogton a fenekemre markol vagy a labam koze nyul.

Ugy erzem nem erdekelte hogy rosszul vagyok mert hiaba mondtam neki nem hagyta abba. Joejtpuszi nelkul aludtunk el. Reggel probaltam vele megbeszelni. Azt mondta hagyjam. Sokszor ramformed ha valami butasagot mondok cagy idegesitem valamivel. A hangos nevetesemmel vagy ahogy fujom az orrom. Ilyenek. Sok mindenben nem ertunk egyet. Nekem ugy tunik hogy csak azert akart velem hazajonni hogy szexeljunk. Hogy beszeljem ezt meg vele anelkul hogy kiakadna kiabalna?

Volt amikor veszekedtunk es azt kiabalta hogy akkor menjek el! Amikor elkezdtem pakolni akkor meg azt mondta nem gondolta komolyan. Plusz meg az is fura hogy sosem ker bocsanatot. Csak ha kieroszakolom de akkor se komolyan mondja. Ennyire makacs lenne? Mit csinaljak szerintetek? 21 L & F

2017. máj. 20. 09:36
 3/10 AchromaticSmarties ***** válasza:
100%
Elég nagy probléma már az, hogy azon kell agyalnod, hogy hogyan beszélj meg vele valamit anélkül, hogy kiabálna veled.
2017. máj. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnos eleg ingerlekeny :/
2017. máj. 20. 09:44
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az a kérdés, hogy a párod miért van veled, hanem az, hogy te miért vagy ővele. Írnál erről pár mondatot?
2017. máj. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
lehet még korán van, de nekem nem jön le a kérdésből, hogy végül is mi a kérdés?
2017. máj. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szeretem. Nagyon sokat segitett nekem az elmult 2 evben. Jol erzem magam vele. Sokat nevetunk. Vannak hullamvolgyeink de eddig mindent megoldottunk. Csak ez most valahogy mas.
2017. máj. 20. 10:09
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ő ingerlékeny, neked meg ez tetszik. Vagy különban minek lennél egy ilyen mérgező kapcsolatban???


Szóval nem az a kérdés, hogy ő miért van veled, hanem, hogy te miért vagy vele???

2017. máj. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Sokszor ramformed ha valami butasagot mondok cagy idegesitem valamivel. A hangos nevetesemmel vagy ahogy fujom az orrom. Ilyenek. Sok mindenben nem ertunk egyet. Nekem ugy tunik hogy csak azert akart velem hazajonni hogy szexeljunk. Hogy beszeljem ezt meg vele anelkul hogy kiakadna kiabalna? "


Ha így viselkedik a párod, akkor miért az a legnagyobb bajod, hogy az ágyban mi van?

Szerintem sokkal rosszabb, hogy kutyába sem néz, soha.


21/L

2017. máj. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igazuk van az előttem szólóknak. Itt nem csak az ágyban van probléma, sőt ami ott van/nincs, az csak másodlagos.

Egyrészt kutyába se vesz, nem hajlandó megbeszélni veled semmit, és ez nem is fog igazán változni pozitív irányba. Lehet, hogy van másvalaki a képben, de nem biztos.

Az viszont 100%, hogy a továbbiakban a komoly bajban nem számíthatsz rá. Ha már az orrfújásodat nem képes elviselni... :(

Nem teátrálisan, hanem szép csendben kell innen távozni, és nem meginogni szerintem.

2017. máj. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!