Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 7 hetesterhes vagyok. A párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 hetesterhes vagyok. A párom nemmakar velem szeretkezni mert így szerinte etikátlan igy áldott állapotban. Nem is gondol a szexre, azt mondja. Mi a baja?

Figyelt kérdés
Nekem azért lennének szükségleteim. Eddig nem volt ilyan jellegű problémánk.

2017. márc. 7. 21:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Vallásosak vagytok?
2017. márc. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

A tudat megzavarhatta. :) Nyugi, szerintem nem para. Csak nem akar kockáztatni, nem akarja sem a te sem a pici egészségét veszélyeztetni. Egy óvatlan pillanatból is meg van a baj, bár erre feltenni mindent elég sanyarú életfelfogást eredményez :)


Mikor a barátnőm volt terhes, azt sem tudtam hogy érjek hozzá, midnig féltem hogy rátámaszkodok a hasára vagy valami.


Ha gondolod, akkor vidd el terhesgondozásra magaddal, ott elmodnják hogy lehet-e vagy mit lehet meg meddig. keresgélj a neten, vázold fel, hogy azért a baba elég mélyen van, ő nem tud addig menni, ha óvatos akkor meg főleg nem.


nem lesz baj :) Nyugi. szeressétek egymást!

2017. márc. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Miert is? Het hetesen meg alig valamekkora a magzat, bar egyebkent ha nagyobb se venne eszre belole semmit. Se a pasid, se a magzat.
2017. márc. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Probaltam vele erről beszélni de leráz.
2017. márc. 7. 21:43
 5/14 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok. Nem vagyok kövér... má kezdem magamban látni a hibát. Borzasztó érzés ez nekem.
2017. márc. 7. 21:45
 6/14 anonim ***** válasza:
14%
Nem árt óvatosnak lenni több téren is. Ne nyomja meg a hasát stb. és talán elmenni sem célszerű ilyenkor hüvelyben. Bár, ha őt esetleg az tarta vissza, hogy ilyenkor nem akarja oda dugni ahol már néhány centire egy gyerek fejlődik, az más kérdés.
2017. márc. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

Csesszintsd le!


Mi az, hogy etikátlan? Haha!

Etikátlan az, hogy ő recskázik, miközben te reszketsz a szexért. Nna AZ etikátlan!

2017. márc. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Anál sincs, ha a maci közel van a kijárathoz. :)
2017. márc. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 János Gilján ***** válasza:
100%
A magzatot védi a fizikai távolság a műveleti zónától, a nyákdugó, meg a magzatvíz egyszerre. A pároddal ismertesd az alapvető anatómiai ismereteket, ha pedig azután sem nyitott a szeretkezésre, akkor felmerül a kérdés, hogy vajon mennyire akarta ő ezt a babát? A tapasztalataim alapján a legtöbb férfi akkor nem akar a terhes párjával szeretkezni, ha a gyerekvállalást illetően inkább várt volna még. Legyél rámenősebb a vágyaid kifejezését illetően, mert ebből a problémából könnyedén teljes elhidegülés lehet sajnos. Első lépésben ülj le vele beszélgetni és NE hagyd, hogy lerázzon!
2017. márc. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A párod végtelenül ostoba, és az nem etikátlan, hogy ő kiveri, te meg senyvedj?


Vdd el a nőgyógyászodhoz, ő világosítsa fel, és ha nem hat, akkor maszturbálj te is. Ha ilyen hülye.

2017. márc. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!