Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan ne legyek sértődékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne legyek sértődékeny férfi létemre?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, pár hónapos új kapcsolatom van, és rendszeresen megsértődöm, bedurcizok, hiába fogadom meg hogy nem fogok, a barátnőm valamivel mindig kihozza belőlem ezt. Én nem akarok ilyen durcis lenni! Előző kapcsolatomban nem voltam ilyen. Mit tegyek? Ez nagyon rossz nekem is és a barátnőmnek is.
2017. máj. 21. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha az előző kapcsolatodban nem voltál ilyen, akkor nem passzoltok össze. Olyan emberrel érdemes összejönni, aki pozitív dolgokat hoz ki belőled, nem sértődékenységet, hisztit, veszekedést stb.
2017. máj. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha előtte nem voltál ilyen akkor tényleg érdemes lenne elgondolkodni, hogy egymáshoz valók vagytok e. Vagy leültök megbeszélitek mi az ami neked rosszul esik, segíts neki megértetni magad hátha visszavesz magából. Lehet, hogy az ő környezetében természetes volt, hogy egymást ugratták. Ha értelmes akkor megérti.
2017. máj. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

A magas osztrogenszint sertodekennye tesz. Kicsit emelheted sporttal,zellerrel a tesztoszteronszinted. Akkor nem leszel olyan sertodos. Sot mas ember leszel.

N

2017. máj. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"..Ez nagyon rossz nekem is..." Ha ez igaz lenne, akkor nem tennéd.
2017. máj. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

nőj föl végre!


és ne nevezd magad férfinek, míg durcáskodsz mint egy kiskölyök.


nem is értem, hogy ilyennek hogy a fenébe lehet bnője..

2017. máj. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


#4 Rossz igen, nagyon nehéz uralkodni felette...



#5 Ezaz! Erre vártam! Legközelebb ez fog eszembe jutni! Férfi vagyok? Vagy egy durcás gyerek...? Akinek a játszótéren a helye? Nem barátnő mellett...


Igenis férfi leszek!

2017. máj. 21. 12:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Először is. Nem a barátnőd hozza ki belőled. Te vagy egy labilis jellem, akinek kell az állandó visszacsatolás, különben csenget az egód, hogy nem lett éppen kielégítve.

Rettenetesen rossz személyiségre vall ez.

2017. jún. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!