Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek, ha kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha kapcsolatban lennétek, de jönne egy olyan valaki a képbe akire mindig is vágytatok?

Figyelt kérdés
Szakítanátok, vagy maradnátok az aktuális partnerrel?

2017. máj. 21. 12:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%
Ez engem is érdekel. Én is ebben vagyok.
2017. máj. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy milyen a párkapcsolatom. Ha egyébként nagyon jó, nem kovkáztatnék, nem szakítanék. Viszont ha érezném, hogy valami hiányzik belőle, egyértelműen szakítanék, ha beleszeretnék másba.


19/L

2017. máj. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a normális, ha olyannal vagyok kapcsolatban akiről elmondhatom, hogy mindig is rá vágytam. Ha ezt felülmúlja valami jöttment, akkor az aktuális párom nyilván nem lehet az "igazi". Tehát szakítanék.
2017. máj. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
32%
És, ha neki is van valakije?
2017. máj. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Nos, bár nem a párom volt az akit mindig is elképzeltem magamnak... viszont az évek során azzá vált. Lehet, hogy mondjuk külsőre jönne olyan aki bejön, de párom mellett labdába sem rúghat.


Én olyan férfit találtam, hogy nem ér fel 10 másikkal és egy igazi barom lennék, ha elhagynám, holmi kislányos ábrándok miatt...

2017. máj. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
1. Én nem amúgy, csak érdekel, hogy mások miként vélekednek erről. :D
2017. máj. 21. 13:05
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Olyannal nem lennék kapcsolatban akire nem "mindig is vágytam". Tehát a kérdés eleve hibás.
2017. máj. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Hát itt csupa jó, hűséges emberek vannak. :D Ez igen.
2017. máj. 21. 13:07
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretem a páromat, akkor nem vagyok érzelmileg nyitott más felé, így nem jut el addig a dolog, hogy bárkit megismerve rájöjjek, hogy nekem ő az igazi. Legalábbis magamon ezt tapasztalom.

Ha meg nyitott vagyok ilyesmire, ez azt jelenti, hogy nem szeretem a párom, tehát anélkül is szakítok, hogy bárki más képbe kerülne.

2017. máj. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon összetett kérdés.

Egyrészt ugye ott a meglévő kapcsolat, amiből nyilván valami hiányzik, ha képbe tudott kerülni egy harmadik. A kérdés, hogy mi hiányzik, mennyire fontos az nekünk, le tudunk-e mondani róla hosszú távon, vagy közösen be tudjuk-e vinni a kapcsolatba azt, ami hiányzik. Ha menthetetlen a helyzet, akkor a harmadik személyétől függetlenül is érdemes inkább lezárni a hiányokkal teli kapcsolatot - vagy dolgozni rajta, ez teljesen helyzetfüggő.

Ami pedig az új valakit illeti: alapos ismeretség nélkül nagyon könnyű idealizálni, azt gondolni bárkiről, hogy ő az, akire mindig is vágytunk. Pedig nyilván neki is vannak hibái, amik elsőre nem derültek ki. Szóval csak az új miatt nem érdemes szakítani.

Ha a meglévő kapcsolatért nem érdemes küzdeni, akkor - és csak akkor - érdemes szakítani, és belevágni az újba, hogy kiderüljön: tényleg ő-e az, akire mindig is vágytunk, vagy csak idealizálás.

2017. máj. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!