Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek, ha kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha kapcsolatban lennétek, de jönne egy olyan valaki a képbe akire mindig is vágytatok?

Figyelt kérdés
Szakítanátok, vagy maradnátok az aktuális partnerrel?

2017. máj. 21. 12:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
72%

Rohadt szar egy helyzet..

Egyébként jó lenne még jobban megismerni a másikat: félre ne érts, nem azért, mert oda-vissza vagyok tőle néhány behatás után, hanem mert ha valóban így érzek, szeretném kideríteni, hogy csak a fantáziám képe ez róla, vagy valóban olyan, amilyennek gondolom..


A esetben ha jobban megismerem, elomlik az idilli kép, és ennyi. B esetben rájövök,, hogy valóban ő olyan számomra, akivel lelkileg is nagyon passzolunk és sok a közös bennük.


NA az utóbbi az elég sza*r eset, mert akkor mérlegelsz, hogy a párod, vagy az ővele szeretnéd megpróbálni hosszú távon.


C nehezítés,

Hogy csak hogy még bonyolultabb legyen, ott vannak a körülmények is, hogy ha pl nincs esélyed jobban megismerni a másikat, akkor a kis fejedben mozog egy ideig állandóan, hogy milyen lehet...

D, Még bónusz, hogy ő is párkapcsolatban van, így meg vagytok lőve ilyen téren eleve a nyitás/ismerkedés terén, mint 2 nyomi..



Igen, nyilvánvalóan én most nem elméletről beszélek sajnos. :/ Az élet egy nagy irónia.

N

2017. máj. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
66%
Voltam ilyen helyzetben,mindkettőnknek volt párja.Totál összeillettünk volna,de ő az anyagiak miatt inkább maradt a párjával.Ha szakított volna vele,szerintem lehet hogy én is szakítottam volna az enyémmel,de így maradt minden a régiben.De biztos vagyok benne hogy néha gondolt rám azóta,mert ezt csak úgy nem lehet elfelejteni.
2017. máj. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt. A párommal - bár vannak súrlódások -, de ismerjk egymást, szeretjük, becsüljük a másikat. A szex fenomenális, egyenrangú partnerekként élünk, és hagyjuk élni a másikat.


Akire vágyok, lehet egy beképzelt, akit nem ismerek. És kösz, nem rúgom fel a remek kapcsolatomat eyg idegenért.


28n

2017. máj. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én voltam ilyen helyzetben.

2 éves, megszokott kapcsolatban voltam a párommal amikor bejött a képbe egy régi, gyerekkori ismerősöm, aki már akkor is olyan szerelmes volt belém (kicsik voltunk és én megijedtem az érzéseitől :D kb. 10-11 évesek lehettünk, szóval akkor elutasítottam).

És elkezdte izgatni a fantáziám. Szép lassan bekúszott a gondolataim közé, egyre gyakrabban. De akkor már a párommal folyton vitáztam, nem volt már minden oké közöttünk, szóval érzelmileg nyitott voltam, viszont ha ez a srác nincs, akkor nem tudok arra a kapcsolatra pontot tenni, mert nem engedett volna el. Így, hogy látja hogy van más, így talán nyomatékosabb a szakításunk. Ja és a legfontosabb: nem bántam meg! Én nem csalódtam :))

2017. máj. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
42%
hmm érdekes hogy szinte csak nők írtak, ez azért sejtet valamit :)
2017. máj. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nézd, egy bizonyos koron túl az ember már mérlegelni is szokott, nem csak a far_ka után megy.


Szóval ha alapvetően nem egy rossz kapcsolatban tartózkodik, akkor nem fog váltani, csak mert elfogta a hűha-érzés.

2017. máj. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
15 Lehet hülye vagyok, de nem értelek. :D
2017. máj. 21. 17:05
 18/18 anonim ***** válasza:

Azt hiszem párom találkozott a kamaszkori szerelmével. Beszélgettek, de nem feltétlen akart a gyerekkori szereleme összejönni vele.

Amikor hazajött kb annyit mondott, hogy nem érti hogy tudott évekig szerelmes lenni egy ilyen hát hogy is írjam, érzéketlen/öncélú emberbe.


Szerintem persze mindenkinek meglegyezgeti egy ilyen az egóját, de! ha jó a kapcsolatod valahogy mégis arra jutsz, hogy a párod kell, nem más. Ha viszont igazi érzelmeket kezdesz el táplálni, akkor komoly baj volt a régi kapcsolatoddal...

2017. máj. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!