Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 éves vagyok, nagyon szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok, nagyon szeretem a barátomat és a legjobb barátnőm a lelkitársam. Melyikükkel költözzem össze? Fiatalnak érzem magam, hogy szerelmemmel költözzek össze. Mi a jobb, reggelente a párom mellett ébredni, vagy barátnőmmel élni felhőtlenül?

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 22:12
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Eddig nem is volt kérdés,csak a napokban tudtam meg,hogy barátnőm és testvérének albérlete megszűnik.A testvér visszaköltözik a családhoz,barátnőm nem szeretne,mert ő volt ott,akit dolgoztattak,minden házimunkát ő látott el(ami családi háttere miatt alakult ki)a tanulásra szeretne koncentrálni,ami ilyen körülmények közt nem menne neki.Feldobta ezt az ötletet,és akarva akaratlanul átfutott az agyamon,hogy mi legyen,mi a jobb.
2010. máj. 16. 22:58
 12/14 anonim ***** válasza:
Amíg nem vagy biztos abban hogy a pároddal összeköltözz, NE! meg fogod ugy bánni. csakis akkor ha teljesen biztos vagy benne és örömmel futsz neki. várj még pár napot, gondold át, kivel milyen lenne és megfontolt döntést hozz mert ez nem rövidtávú dolog.
2010. máj. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
52%
én megsértődnék ha nem hozzám hanem a b nődhöz költöznél... de nem értem ez mért kérdés-.-"
2010. máj. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Bocs, de ezt nem lehet kihagyni:

Természetesen mind3-an költözzetek össze! :-)

A barátod jár a legjobban, mert 2 csaja lesz.

2018. nov. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!