Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek menthető-e még?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek menthető-e még? (aki járatos pua tanokban ne fogja vissza magát)

Figyelt kérdés

Sziasztok



A segítségeteket kérem.



Közel négy éve vagyok együtt egy lánnyal akivel eléggé eltávolodtunk egymással az utóbbi egy hétben.


Négy éve ismerkedtem meg vele. A kapcsolatunk nem a szokványos fiú megy a lányhoz módon történt.

Egy lépcsőházból ismerjük egymást. Neki akkor már volt egy jó féléves gyereke, és egy eléggé megromlott párkapcsolata a gyerek apjával.

Első találkozásunkat követően kereste a társaságomat, amiből az lett hogy összejöttünk, titokban találkozgattunk. Később mondta hogy első pillanat óta szerelmes lett belém. A kapcsolatunknak nem tetszésemet kifejezve nemet mondtam a folytatásra. Én nem éreztem iránta szinte semmit az elején, még a testiséget is erőltetettnek. Mégis visszajött hozzám. Nemet mondtam, visszaédesgette magát.

A dolog kiderült pár hónap múlva. Elköltöztem.

Ő is jobbnak látta eljönni az akkori párjától, különment albérletbe a gyerekkel, és a barátnőjével.

Ritkán találkoztunk, de intenzív testi kapcsolat volt. Kezdtem én is jobban érezni vele a kapcsolatot, nem zavart már az ex, stb. de nem voltam szerelmes. Később újra elköltözött mert a barátnővel se jött ki. Ekkor már csak a gyerekkel volt közös háztartásban. Ekkor is előfordult hogy nemet mondtam neki, sokat sírt de végül újra belementem a kapcsolatba vele, kitartóan vágyott vissza hozzám. Azt gondoltam ha jó mindkettőnknek minek mondjak nemet.

Kezdte pedzegetni hogy költözzünk össze erre én visszakoztam és nem hozta fel a témát csak hogy ne veszítsen el.

Ezután újabb albérletbe kellett költözniük mert az előző tulaj el akarta adni a lakást.


A mostaniban tavaly február óta élnek. Sokkal sűrűbben találkoztunk, mondta hogy legalább vigyek pár ruhát hozzá hogy ne legyen olyan nagyon távolságtartó a kapcsolatunk.

Az utóbbi időben egyre többször mondta hogy vegyünk házat, kezdjünk el úgy élni mint más normális kapcsolatban élő emberek.

Egy hete végül nagyon kiborult. Mondta hogy nem bírja már, nem vagyok eleget velük, ha ott a gyerek vele, gyorsan lelépek, nem adtam neki még kulcsot se az én albérletemhez, pedig ő a kezdetektől fogva. Nem léptünk tovább hiába telt már el közel négy év.


Elmondtam neki hogy én se tartom valószínűleg hogy valaha közösen tovább tudunk lépni, nagyon zavar hogy a gyerekben látom az apját (sok bajunk meggyült vele), nem akarok egy nem vér szerinti gyereket felnevelni, és ahhoz nekem is jobban kellene szeretnem hogy mindez működjön.


Ezen nagyon kiborult, nagyon összetört. Másnap én is azt érzetem nagyon nagy hibát követtem el. Azzal hogy kimondtam hogy "soha", meggondolatlanul cselekedtem. Rájöttem hogy Ő fontos számomra, meg tudnánk oldani azzal ha nem egyből közös házat veszünk pénz híján először albérletben gondolkodunk.

Azt mondta ő már inkább azon van hogy nem, túl sokszor törtem össze. Most egyből hogy változott meg így a véleményem. Mondtam hogy átértékeltem a dolgokat és akarom hogy folytassuk.

Az utóbbi napokban eléggé magam alatt lettem, elmentem, berúgtam.


Nem tudom hogy tudnám meggyőzni arról hogy biztosra vegye amit mondtam neki a folytatásról. Azt mondja szeret és nem is lesz más akihez így viszonyult volna, de egyenlőre neki is jó a szabadság, Visszakérte a kulcsait, én visszakértem az alsóim.

Nálam vannak az ő cuccai. Azt mondta még úgyse tudja mi lesz maradjon nálam.


Abból is látszik mennyire el lett keseredve hogy olyat mondott ledér nőnek áll mert azt szeretik a pasik, itt voltunk négy évig várt és nem történt semmi. Legfeljebb néha találkozunk, és a sze.partnerem lesz.


Arra gondoltam visszaadok neki is mindent, mondom neki hogy határozottan kitartok az álláspontom mellett a folytatásról, meglátjuk mi lesz. Hátha úgy érzi ezzel elveszíthet tényleg ha ultimátumot adok neki, mert egyre kevesebbet beszéltünk mostanában, amiből azt érzem ő megerősödött abbóli elhatározásában hogy nem akarja tovább folytatni. Én meg már egyre görcsösebben akarom őt visszaszerezni.


Szóval nem tudom melyik lenne a helyes most, valaki azt javasolta akkor most én harcoljak őérte, mutassam ki a szeretetem iránta, de hiába mutatom mit akarok nagyon lecsökkent a bizalma bennem. A másik lehetőség hogy eléállok megmondom mi a szándékom vele, adok neki ultimátumot azzal hogy visszaadom neki is a cuccait, hátha újra visszarepül hozzám, miután átgondolta hogy komolyak az elhatározásaim, ha nem akkor már cseszhetem. Eléggé tele van már a fejem nekem is az elmúlt napok történéseivel, és hátha ott tudjuk folytatni ahol még jó volt, nem szorongtam én se hogy mi lesz velünk, és egy nagyobb lendületet kaphat a kapcsolatunk. De elhiszem ha már ahogy mondta belefáradt már az egészbe.



2017. máj. 23. 17:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Ritkán látni itt szerencsére ennyire undorító embert, mint te vagy kérdező.
2017. máj. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
tldr
2017. máj. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem fogadod el teljes szívvel a gyerekét, akkor hagyd békén.
2017. máj. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd békén.


Csak az a bajod, hogy már nem koslat utánad. Jólesett a pitizés, meg hogy mindig van b terv.


A gyerekkel kaocsolatos problémád meg nem fog megszűnni.


Ez a "o a közös ház túlnagy lépés, legyen albérlet" megint csak nevetséges, csak menekülő utat akarsz és semmiképp sem elköteleződni, mivel hogy nem szereted, csak azt szereted, hogy kellettél neki...



Hagyd békén, had legyen normális élete.

2017. máj. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Azt gondolom nem volt féregség összejönni vele, az nem rossz ha két ember megadja egymásnak azt amire szüksége van. Sajnos eleinte nem voltak kiegyenlítettek az érzelmi erőviszonyok, de az utóbbi időben nagyon összecsiszolódtunk, és érzelmileg is közel kerültem hozzá. A gyereket is képes vagyok elfogadni.
2017. máj. 23. 18:18
 6/16 A kérdező kommentje:
Leígérhetném neki a csillagokat az égről annak mi értelme. Kezdésnek közös albi szerintem reális lenne, főleg hogy pénz nincs most házat venni.
2017. máj. 23. 18:22
 7/16 anonim ***** válasza:
87%
Negy evig hintaztattad es elsorvadt a szerelme irantad. Ha egy no elhallgat, az azt jelenti, hogy kozombosse valik a ferfi irant. Megolted benne a szerelmet, szerintem nem fog mar tervezni veled, foleg, hogy a gyereket sem fogadtad el.
2017. máj. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%

Egy hete még úgy érezted, hogy nem vagy képes elfogadni. Túl gyorsan változnak az elveid.


Lehet, hogy már jobban együtt vagytok de nem azonosak a szintek. Ő családot akar meg felnőtt kapcsolatot, neked meg az számít hatalmas lépésnek, hogy átvittél hozzá 3 alsógatyát.

A leírás alapján érzelmileg két különböző vonaton ültök.

2017. máj. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
Sztem te cseszted el azzal hogy összejöttèl vele meg remènyt attál neki mègha ö nyomult jobban! Ennèl mèg az is jobb lett volna ha dobod nem áltatod ès keresel olyat akinek nincs mèg gyereke! Most meg fordult a kocka ö már nem ragaszkodik èrted nem akarja annyira a kapcsokatot mint most te bekefáradt a harcba van ilyen sztem hagyd eleve nem vagy belè szerelmes a gyerek meg idegen neked ez az èrzès nem fog elmulni benned mègha pàrszor lefeküdtök egymással az èdeskevès lessz !
2017. máj. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
Pua? Komolyan? Pua? Öreg nem akarlak elkeseríteni,de hosszú távon a pua semmit sem ér....
2017. máj. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!