Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok, ha a barátotok nyárra az egész testét leborotválná, a hónaljtól a karokon, lábakon át mindent?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyok együtt a barátommal és az a heppje, hogy minden nyáron szőrteleníti az egész testét. Eléggé furán néztem rá és többször megkértem, hogy ne, mert az nem pasis és nem tetszik. De ő csak hajthatatlan, pár hét múlva leszedi... Múltkor csak a hasát és mellkasát borotválta le, hogy mi a véleményem róla, de hát gáz volt.

2017. máj. 24. 13:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%
Látens homár
2017. máj. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
metroszexuális?
2017. máj. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%
Én sem örülnék neki (nekem szőrösen férfias így férfi), de ez még olyan dolog, amit tudnék tolerálni, ha másban passzolunk.
2017. máj. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően a szőrös férfiakat kedvelem. Viszont sokat számít a pasi testalkata is. Egy vékonyabb esetleg szálkásabb férfin nem áll annyira jól a szőr, viszont egy izmosabb, nagyobb darab férfin nagyon jól áll és jobban tetszik szőrösen. Viszont a kar, láb szőrtelenítése teljesen felesleges.

Milyen alkatú a barátod?

2017. máj. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Kicsit mackósabb és magas alkat, szóval nem fog annyira jól állni neki, főleg kar, láb, te jó ég és mikor rövidnadrág lesz rajta... Azt mondta azért szőrtelenít, mert nyáron nagyon izzad és így kicsit szellősebb lesz. Pedig nem egy majom vagy ilyesmi, pasisan szőrös.
2017. máj. 24. 13:57
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Volt szőrös és természetadta majdnem szőrtelen társam is, egyik sem zavart.


De ha nekiállna bárki szőrteleníteni elköszönnék.

2017. máj. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát ha leakarja borotválni a kezét lábát azt már nagyon túlzásnak érezném. Nem szeretem ezt. De ha te őt szereted, akkor szerintem is ez egy olyan dolog amin túl lehet lépni.
2017. máj. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én szőrfóbiás vagyok, imádnám.
2017. máj. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én rosszul lennék.
2017. máj. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mondanám,hogy még egyszer meg ne csinálja,mert nem szeretem a meztelen csigákat.
2017. máj. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!