Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Olyan kilátásta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Olyan kilátástalan az egész.

Figyelt kérdés
Párommal 4 éve vagyunk együtt,de együtt nem élünk! Egyszerűen nem akar még,pedig 30 felettiek vagyunk. Már kezdek teljesen lemondani erről az egészről. Minden nap találkozunk,de csak heti pár napot alszik nálam. Lakása is van mindkettőnknek,tehát azzal nem lenne gond,hogy hol éljünk. Mindig nyugtat,hogy picit még legyek türelmes,de meddig?? Már beszélni sincs kedvem vele az összeköltözésről,mert mindig ugyanazokat a köröket futjuk.
2017. ápr. 19. 09:14
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
56%

és mi a kifogása, hogy miért kell várnod?


24F

2017. ápr. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Öt évig szenvedtem ugyanígy, mindig vártam rá, hogy majd összeköltözünk. Akárhányszor felhoztam a témát, nálunk is mindig ez volt, hogy még várjak, meg majd ... meg hogy most nem alkalmas ... egy nap meguntam, szakítottam vele. Nem hatotta meg, ebből is látszott, hogy igazából csak én gondoltam komolyan a kapcsolatunkat. Ma már azt mondom, sokkal előbb kellett volna meglépnem a szakítást.
2017. ápr. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Neki igy jó,már rég összeköltöztetek volna ha akarta volna...de nem akarja

Neked kell eldöntened hogy maradsz vele igy,vagy keresel mást

2017. ápr. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Már volt ez miatt mosolyszünet többször is,mert mondtam ezt nem vagyok képes tovább csinálni,de visszajött,keresett. Azt gondolom szeret,de valamiért fél elkötelezni magát. Konkrét indok nincs,csak hogy még ne.
2017. ápr. 19. 09:30
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
De két év múlva is azt fogja mondani hogy még ne...szóval neked kell döntened
2017. ápr. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Jajj! 30 felettiek vagytok, 4 éve együtt, és úgy, mint két tini? Ráadásul lakásotok is van mindkettőtöknek? A te oldaladat abszolút megértem... De a párodét nem tudom. Ne dőlj be ennek a nyugtatgatásnak, kérdezd meg konkrétan, összeköltöztök, vagy nem? Ha nem, én tovább nem pazarolnám az időmet vele.
2017. ápr. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Annak tudatában maradj benne ebben a kapcsolatban, hogy az ígérgetéseiből és időhúzásából nem lesz semmi és soha a büdös életben nem fog veled összeköltözni, ugyanis nem akar elköteleződni melletted. Innentől már rajtad múlik, megfelel-e így a helyzet vagy inkább keresel valakit, aki szeret téged és veled tervezi a jövőjét.
2017. ápr. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Igen már érzem egy ideje,hogy döntenem kell,mert így nem vagyok boldog.
2017. ápr. 19. 10:14
 9/35 anonim ***** válasza:
61%

Szia!



Rákérdeztél konkrétan, hogy milyen fenntartásai vannak az együttéléssel kapcsolatban?

- Félti a szabad, saját terét?

- Volt-e rossz tapasztalata korábban?


Soknak találom a 4 évet, hacsak nem 22 évesek vagytok és ingatlan nélkül. De látom, ingatlan van, gondolom stabil egizsztenciával rendelkeztek, én sem látnám külső okát. Szóval ülj le vele mindenképp kifaggatni, hogy mi az, ami visszatartja. Félek, hgy a feljebb irt forgatókönyv lehetséges, hogy nem érzi azt a nagy szerelmet, ami kellene ahhoz, hogy összeköltözzön.

2017. ápr. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:

"Azt gondolom szeret," - persze, mint egy stabil szexpartnert.

Ne áltasd magad: nem szeret.

2017. ápr. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!