Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én tanulok, ő dolgozik. Ilyenkor hogy értessem meg vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A problémám a következő: együttélünk a barátommal, és az édesanyjával. Most jön a vizsga időszakom, mivel én még tanulok. (matematika szak) Ha nem megyek suliba, hanem itthon vagyok, akkor szerinte egész nap nem csinálok semmit, miért nem tettem meg ezt vagy azt. Abban igaza van, hogy kicsit lusta vagyok, de már kezd felidegesíteni az, hogyha megkérdezi, hogy mit csináltam, és én azt válaszolom, hogy tanultam, akkor erre az a válasza: aha, szóval ma se csináltál egész nap semmit.

Nagyon felidegesít ezzel, meg ha az egyetemen vagyok, és mondjuk bent vagyok 8-18ig úgy, hogy van 1,5 óra szünetem, akkor máris azt kapom, hogy hát így könnyű. Nem tudom, mit tegyek, mert hiába mondom el neki, hogy egy óra kb 1,5órás, és ha utána rögtön jön egy, akkor azért kell utána az a másfél óra, hogy kicsit „kipihenjem” magam. Hogyan kezeljem ezt az egészet?



2017. máj. 24. 21:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezért hülyeség a semmire összeköltöznk anyósékhoz
2017. máj. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ebben részben igazad van. Viszont a szüleim is így kezdték, nagyon sokan így kezdik, ebben nem látok kivetnivalót.
2017. máj. 24. 21:45
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Az otthoni lustálkodásaidat leszámítva bekaphatja az anyósod ha nem értékeli hogy egyetemre jársz...büszke kéne h legyen rád.Talán én azt csinálnám hogy mielőtt ugat látványosan pl. elmosogatnék gyorsan, megelőzve a károgást.Valahova különköltözni nem tudtok?
2017. máj. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben elgondolkoznék azon, hogy ha most ilyeneket beszól akkor mi lesz később...
2017. máj. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Interferencia ***** válasza:
100%
Ha ez nem tudjátok megbeszélni, akkor nincs értelme együtt lennetek.
2017. máj. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

ismerek olyat, aki napi 16-18 órát tanul vizsgaidőszak előtt, és sírva stresszeli szét az agyát. Na az ilyennek tuti nem mondanám, hogy lusta.

Ellenben egy mosogatás/bevásárlás/porszívózás/ebéd összedobása bizonyára beleférne a te mindennapodba mikor egész nap otthon tanulsz.

2017. máj. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
6-osnak igaza van.
2017. máj. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát, segítségét. :)
2017. máj. 24. 22:26
 9/13 anonim ***** válasza:
45%
Jajj te szegeny... anyosodismijen, porojcapa ragja meg.
2017. máj. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
37%

Nem kellett volna csupasz valaggal anyósodhoz költözni.Egyébként nyugi,én is utálom,amikor olyan dolgokba szólnak bele,amihez nem is értenek,de te választottad az oda költözést,neked kell alkalmazkodni.

Aki nincs benne ebben a rendszerben,annak 90%ban tépheted a szádat bármeddig,úgyse fogja megérteni,mert nem tapasztalta.Én is utálom,amikor azt mondja valaki,hogy "ja,jó,hiszen csak tanulsz".Erre szoktam mondani,hogy baxki,akkor menj levelezőre és diplomázz le.Nyugi,utána kussti van.

2017. máj. 25. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!