Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek még? Vajon még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek még? Vajon még menthető?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Elnézést, ha egy kicsit hosszú lesz. A párommal 1,5 éve vagyunk együtt, szinte rögtön összeköltöztünk. Azt tudni kell, hogy a kapcsolatunk szexkapcsolatból formálódott meg. Egymásba szerettünk, és én még sosem voltam olyan boldog, mint mikor megkérdezte, hogy lennék - e a barátnője. Az első 1 év nagyon jó volt. Sokat nevettünk, szeretkeztünk, viccelődtünk egymással, úgy éreztem, hogyha hozzábújok, felőlem az ég is leomolhat, az se érdekelne... Aztán kezdődtek a gondok. Olyan munkája van, ami néha megköveteli, hogy késő estig bent maradjon a munkahelyén. Amivel nem is volt gond, de aztán elkezdett bántani a tudat, hogy sokszor nem is kellett volna bent maradnia, ő mégis megtette. Sokat dolgozik, majdnem mindennap, de eleinte még nem voltak ezek.

Nyilván elkezdtem kombinálni, de minden kirohanásom ok nélküli volt. Sajnos ott romlott el a dolog, hogy tudtam a Facebook jelszavát és gyakran nézegettem is. Kb. egy éve felbukkant az egyik exbarátnője, akivel beszélgetni kezdett, de ezt ő maga is mondta.

Természetesen nem hagyott nyugodni a tudat, és folyamatosan féltékenykedtem. TUDOM, hogy én is hibás voltam, de én csak annyit szerettem volna, hogy több időt töltsünk együtt, utazzunk el néha valahova, mert úgy élünk, mint a nyugdíjasok. Ő egyébként 36 éves, én 23. Sajnos 3 hónapja minden végleg elromlott. Elkezdtem pszichológushoz járni, mert úgy éreztem, nem bírok magammal tovább élni. Ezek a féltékenységi kirohanások engem is, őt is megőrjítették. De mindig, akárhányszor úgy voltam vele, hogy biztos, hogy nem csal meg, és bízom benne, de aztán mindig történt valami, ami megingatta a bizalmamat felé. Egy ismeretlen nő jelölése a Facebook-on, megint hosszúra nyúlt éjszakák.

Én szeretem, de már nem tudom, hogy meddig bírom. Hamarosan vége ennek a munkájának, talán több időt fog itthon tölteni, de nem tudom, hogy menthető - e még. Az utóbbi napokban pedig hozzánőtt a telefon a kezéhez, lefordítva rakja le, még zuhanyzáskor is magával viszi. Azt hiszem, hogy valamit titkol előlem. Mit tegyek? Ha szakítok, nem vagyok előrébb, mert nem tudunk elköltözni, egyikünk sem, sajnos nem állunk jelenleg úgy anyagilag...



2017. máj. 25. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy még elég érett nő hozzá. Mivel a telefonját takarja plusz viszi magával, valószinüleg más nővel ír. Szerintem ezt már buktad.
2017. máj. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a vicces, hogy igazából ő hiába annyi idős, amennyi, szerintem egyáltalán nem érett. Gyerektémáról beszéltünk, de semmilyen előrelépés nem történt. Se eljegyzés (arról is csak beszéltünk), se közös lakásra spórolás, se semmi..
2017. máj. 25. 12:09
 3/9 anonim ***** válasza:

Jellemző. Kezd komolyra fordulni, ezért inkább keres mást és kihátrál. Eszébe sincs lekötni magát melletted egy házassággal vagy gyerekkel. Csak ha ezt így odavágja, akkor kidobod. Inkább áltat addig, amíg nincs hova lépnie.

Szerintem te is kezdj el másik, olcsóbb albérletet keresni, mert nem sokáig maradtok együtt.

2017. máj. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, biztosan azért hátrál ki, mert kezd komolyra fordulni. Még véletlenül sem a leányzó kirohanásaiért, féltékenykedéseiért, Facebook profiljában való turkálása miatt (magyarul látja, hogy infantilis). Ugye ez jellemző ránk, gonosz férfiakra (mindenkire), hogy, amint kezd valami komolyra fordulni, már lépünk is lefelé. Most komolyan... ha a párod ilyen lenne, te akarnál tőle gyereket, házasodnál vele? Nyilván lehetne benne annyi gerinc (ha tényleg erről van szó), hogy szól a lánynak, hogy ez így nem fog menni és kezdjék megtenni a lépéseket a kapcsolat lezárása érdekében. De azért hülyeségeket ne beszélj már, hogy azért dobbant, mert kezd komolyra fordulni a dolog.
2017. máj. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ahogy szoktam mondani: nem egyirányba mutatnak a vektorok...te túl fiatal vagy és ráadásul féltékeny...ő meg éli a maga kis életét és titkokat hordoz, nem sok esélyetek van a tartós, kiegyensúlyozott kapcsolatra.
2017. máj. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#4-es en ahogy irtam, belattam hogy hibaztam es nem viselkedtem mindig a legszebben. DE, szerintem nem helyenvalo ha egy no baratjanak azt irja, hogy "imadlak, az a baj, hogy nagyon nagyon". Te mi masra gondolnal? Es valtig allitotta hogy nincs kozuk egymashoz meg hogyha akart volna, mar osszejohettek volna. Ja es soha nem traktaltam eljegyzessel meg gyerekkel, annak meg nem most lett volna itt az ideje.
2017. máj. 25. 14:19
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha vége lenne miért nem tudsz elköltözni?

Nincs családod,rokonok?


Próbáltad már vele ezt megbeszélni? Ezeken kivül minden oké?


Másnak se muszaj bent maradnia melóba,mégis sokszor bent marad,hogy másnap kevesebb melója legyen v bármi.


Ő adta meg a jelszavát? Ha betudsz lépni miért nem nézed meg most is?


Ne féltékenykedj,vitázz vagy éppen vádold meg bármivel is.Avval nem mész semmire se.

2017. máj. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Oké, hát akkor kavarnak. Beszéld meg vele, hogy menjetek szét, felesleges kínlódnotok.

"Gyerektémáról beszéltünk, de semmilyen előrelépés nem történt. Se eljegyzés (arról is csak beszéltünk)"

Ezekből meg az jön le, mintha te vártál volna bármilyen előrelépést.

2017. máj. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A családom vidéki, és a munkám Budapestre köt. Egyedül viszont nem tudnám fizetni azt az albérletet, ahol élünk jelenleg.

Természetesen beszéltem már vele erről, utána egy ideig oké volt minden, aztán megint kezdődött elölről. Ő nem dolgozni marad bent, vagyis egy darabig biztos, de aztán leginkább munkatársakkal beszélget, iszogatnak néha.

A FB jelszavát véletlenül tudtam meg, aztán megváltoztatta, mert szerintem rájött, hogy nézegetem. Utána próbáltam úgy felfogni, hogy jobb ez így, de mostanában elkezdte ezt hogy zuhanyzáskor is magával viszi, pedig azelőtt itt hagyta. Utána már nem néztem bele, mert úgy voltam vele, hogy nem is érdekel, nem akartam magamnak fájdalmat okozni.

2017. máj. 25. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!