Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki segítsen, mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítsen, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy párom,lassan egy ève várom, hogy elköltözzünk, amit minden hónapban megigèr, de valahogy sosincs belőle semmi, ami nem is lenne baj, ha nem igèrgetne és várnèk feleslegesen azzal, hogy munkát keressek. Ő fizeti a telefonszámlám, ezenkívül általában semmi mást. Egy ève nem vettem sem ruhát, semmit. Kezd elegem lenni hogy folyamatosan rendelgeti a felesleges kacatokat, én semmit nem tudok megvenni amire vágyom, mert rá várjak, sem jogsi, sem autó vagy legalább ledolgozott munkaidő. Persze ha azt mondom hagyjuk egymást, én vagyok a rossz, a k..a és egyéb. Itt ülök 4 fal közè bezárva, egy kis faluban èlek, sem barátaim nincsennek a közelben, sem bármi amivel lefoglalhatnám magam. Jelentkeztem munkahelyekre, de nem hívtak vissza eddig. Nincs erőm már folytatni, de nem tudom hol a kiút ebből. Neharagudjatok, ha picit össze-vissza írtam, de megőrülök már egyszerűen bezárva.
2017. máj. 25. 17:11
 1/5 anonim válasza:

Most feleslegesen vársz és nem keresel munkát, és közben több helyre is jelentkeztél, de nem hívtak vissza sehonnan sem?

Hova akartok költözni? Nagy lány vagy, állj a sarkadra, és mondd meg neki, hogy itt az ideje a költözésnek. Előtte nézz ki egy albérletet, és mutasd meg neki! Mondd, hogy ez meg ez megfelelő lenne, hívjátok fel a tulajt! Ha elódázza és nyavalyog, hogy nem akar, meg majd később, akkor közöld vele, hogy te olyannal nem tudsz együtt lenni, akinek nincs semmilyen jövőképe és csak falun lógatja a kukiját, nem lehet vele előrehaladni. Ha ez sem segít, akkor fogod magad, és elhagyod.

2017. máj. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Édes Istenem. Most komolyan mondod, hogy egy hazug pasas miatt, aki már egy éve hülyít, nincs bevételed, nem lesz nyugdíjad, TB-d van egyáltalán? stb.

Te is tudod, mit kellene tenned, de egyszerűbb ülni a meleg kakiban, ami nyakig ér ugyan, de amikor éppen nem lötyögtetik, akkor egész elviselhető.

2017. máj. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Keresem a munkát folyamatosan, de addig hogy fizessem a semmiből a számlát? Ez az egy baj van ezzel :/
2017. máj. 25. 17:41
 4/5 anonim válasza:
Alapból nem kellett volna belemenned egy olyan kapcsolatba, ahol kitartott vagy.
2017. máj. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mondd el neki ezeket és ha értelmes akkor lép ha meg nem kellesz akkor lelép

Munkát meg találsz és ennyi.

Ne félj a problémáktól, menj eléjük

2017. máj. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!