Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom már ezt az életet...

Nem bírom már ezt az életet megfagyok és éhes vagyok fürödni se lehet mit csináljak? Valaki segítsen 17/L

Figyelt kérdés

Legszívesebben megölnem magam de nem teszem mert tudom hogy lesz még jobb is ha végre elmegyek innen de az még egy év és utána se tudom hogy milesz velem.


Nincs mit enni, kikötötték a vizet, de még a gázon melegíteni se engednek vizet mert kifogy. Ezek elvárják hogy ne furodjek hetekig és ha egy héten egyszer melegíteni akarok vizet akkor nekem jönnek hogy mit gondolok magamról majd akkor melegithetek vizet ha veszek gázpalackot.

Ezek kajak nem normálisak.

Nem mos rólam anyám hiába mondom neki hogy mutassa meg hogy hogy kell nem mutassa meg , kézzel szoktam kimosni a ruháimat van mikor samponnal mert mosószer sincs.

Ruhaim mondjuk egyáltalán nincsenek egy farmerem van meg 2 itthoni melegítő nincs cipőm se , egy meltartom van de az is már szana széjjel van.


Az iskolát otthagytam és mar nagyon megbántam mert ha nem hagytam volna ott legalább jarnek valahová és lennének barátaim meg legalább nem lennék itthon de ilyen körülmények mellett inkább otthagytam.

Dolgozni nem tudok menni egy kis faluban lakunk de itt semmi munka nincs meg ugye 18 alatt fel se vesznek.

Nem tudom mit kéne tennem én nem bírok ki itt még egy évet már igyis depressziós meg lelki sérült lettem mondjuk kiskorom óta ilyen vagyok de ez a helyzet még jobban elgyengít.


Gondolkoztam hogy írok emailt nevelő otthonoknak hogy mit lehetne tennem , de félek hogy kiderül és akkor nekem végem lenne.


De ha lenne rá mód én elmennék innen gyermekotthonba vagy nem tudom hova lehetne menni nem értek ehhez.

Sokkal jobb lenne .

Van még 3 tesóm egy még kiskorú 13 eves , ha engem elvesznek a szuleinktol akkor vajon őt is?

Valamit lépni kellesz én mindenképp menni akarok innen de ő tuti nem muszáj lesz intézkedni ez így nem mehet tovább.

Szeribtetek mit tegyek?


Miskolc


2017. jan. 29. 18:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

[link]

.

Ezt próbáld meg. Van ingyenesen hívható telefonszám, chatelhetsz is.

2017. jan. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
97%

[link]

Hívd fel őket! A családsegítőnek/gyermekjólétisnek mondj el mindent! Elhiszem, hogy félsz attól, hogy kiderül - egyszer mindenképp -, na de ennél rosszabb nem igazán lehet... inkább derüljön ki, és "legyen véged" otthon, minthogy így éljetek a testvéreiddel!

2017. jan. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
25%
16 éves kortol mehetsz melozni. Ha már a suliz otthahytad, akkor alap, hogy melozol, és nem rinyálsz. A te kereseted lehet épp elég lenne, hogy legyen fütés, pl. De ha már kamuzol, jol tedd. A vizet nem kikötik, és ha nincs vizetek, miböl nem engedik, hogy melegíts?
2017. jan. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
91%
Ha et kiderülne,a testvéreiddel együtt kiemelnének titeket,mert ez nem normális állapot.Kék vonal,gyámügy tud segíteni.
2017. jan. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
77%
Víz, kaja, fűtés nincs, de internet van, meg ennyi idő megírni. Kamu kérdés.
2017. jan. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
74%

Jó, ha nem kamu, akkor mars vissza az iskolába, mert érettségi nélkül csak wc pucolónak leszel jó. De lehet már oda sem.

Keress olyan iskolát, ahol kollégium van, ott rendezettek a körülmények. Próbálj meg valahogy diákmunkát szerezni.

2017. jan. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Első

Köszi írtam nekik

2017. jan. 29. 18:21
 8/29 A kérdező kommentje:

Istenem. Miért írnék ki kamu kérdést?

Igen van internet de ez se sokáig lesz mert úgyse fizetik ki.


Az meg nem igaz hogy lehet dolgoznom mert 17 évesen sehova se vesznek fel.

Ez nem rinyalas hanem segítséget kérek az itteni emberektől de aki csak negatív kommenteket ír az inkább ne is írjon.

Attól mert kívan kötve a viz még csepeg , látszik semmit se tudtok egyből csak kötekedni tudtok de nem tudom ha nektek lenne ilyen jó eletetek meddig birnatok

2017. jan. 29. 18:24
 9/29 anonim ***** válasza:
54%

Azért azt elmondanám, hogy nekünk sem volt anno villanyunk, igy pl meleg viz sem,mivel a bojler ugye arammal megy, 1 db 70.000 ftos fizubol éltünk 4en, még sem vettek ki a családból. .. Ha emiatt mindenkit kivennenek, mar nem lenne hova rakni a sok csöves gyereket.

Aki akar, tud dolgozni! Én is tudtam, ugyancsak miskolc melletti szar kis faluból, ha nem akartam éhen halni.A többi csak kifogás.

2017. jan. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Uristen utolsó még ha találnak is melót elmondod nekem hogy hogy a jó istenbe járjak be Miskolcra?

Meg ha máshol laknank más lenne de ebbe a faluba elvagyunk sorvadva

2017. jan. 29. 18:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!