Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás 3 hetes baba mellett?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás 3 hetes baba mellett? Ez a hormonok miatt van? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

17 éves koromban lett egy barátom, akit nagyon szerettem. De valószínűleg ez az érzelem egyoldalú volt, mivel a kapcsolatunk alatt többször megcsalt (10 hónapot voltunk együtt), mindenért engem hibáztatott, folyamatosan én voltam a hibás/a szerencsétlen/ a hü..e. Igen, én is követtem el hibákat, nem azt mondom, hogy tökéletes vagyok, de teljesen elnyomott, korlátozott. A végén már olyanokért piszkált, hogy miért festetem a hajamat, miért megyek bulizni a barátnőimmel, vagy hogy miért nem fogyókúrázok (sosem voltam 55 kg felett, szóval kövérnek nem mondanám magam).

Szakítottunk, aztán egy ideig nem beszéltünk, majd lett egy "se vele, se nélküle" kapcsolatunk, ami addig tartott, amíg a vőlegényemet meg nem ismertem. Akkor valahogy kinyílt a szemem, hogy mégis milyen ember az exem, sosem fog megváltozni és ugrálhatok neki, amikor csak kedve van hozzám, de a változás sosem lesz tartós. Nem beszéltem vele nagyon sokáig, nem találkoztunk és boldog voltam a vőlegényemmel, vagyis még ma is az vagyok. Viszont mielőtt kiderült a terhességem, az exemmel elkezdtünk újra beszélgetni, de ennyi volt, semmi nem történt. Vagyis szóba került, hogy ő szívesen megpróbálná újra, mert a másfél év alatt, amíg nem beszéltünk, rengeteget változott és rájött, mit veszített... Bevallom, elgondolkoztam azon, hogy adok neki egy esélyt, de közben itt van a vőlegényem is, akivel tökéletes a kapcsolatunk, teljesen ellentéte az exemnek. Kimutatja, hogy szeret, bármit megtenne értem/értünk, az elejétől kezdve felvállal és a tenyerén hordoz. Aztán terhes lettem és képtelen lettem volna a szakításra, főleg, hogy a páromnak évek óta a legnagyobb vágya volt egy gyerek (idősebb nálam). Akkor össze is vesztünk az exemmel, fél évig nem beszéltünk. De most újra felbukkant és ma egyedül voltam a picivel itthon és meglátogatott (beszélgetünk már 3 hete iMessage-en). Elmondta, hogy mennyire sajnálja, hogy olyan agresszíven reagált, mikor elmondtam neki, hogy terhes vagyok és hogy úgy eltűnt, de hogy még mindig komolyan gondolja, hogy velem akar lenni, még úgy is, hogy van egy lányom...


És teljesen elbizonytalanodtam.

Jövő májusban lenne a vőlegényemmel az esküvőnk és tényleg szeretem. De itt van az, hogy mi van, ha az exem megváltozott és most tényleg működne a dolog közöttünk.

Viszont ha újra csak duma az egész, akkor ott leszek egy babával, teljesen kiszolgáltatottan. És ha mi összevesztünk, vagy hullámvölgyben voltunk, akkor ott volt minden, az ajtócsapkodástól kezdve a tányértörésen át a kocsitörésig minden. És nem akarnám, hogy a lányom úgy nőjjön fel, hogy 3-4 hetente van egy ilyen cirkusz, amiken én nagyon kiborultam, néha napokig fel sem keltem, csak sírtam... De közben rengeteg jó pillanatunk volt és tagadhatatlan, hogy még érdekel, mi van vele.


2017. máj. 25. 18:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Te tiszta hülye vagy, mintha egy tizenéves kamasz írt volna, nem egy anya.
2017. máj. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
92%
"Ne told fullba a kretént".
2017. máj. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Csak összezavarodtam.

Mert ha nincs itt, nem találkozunk, akkor teljesen jól megvagyok, eszembe sem jut. De aztán felbukkan, és kezdődik minden újra.

Ettől függetlenül nem történt közöttünk semmi, amióta együtt vagyok a párommal, de persze ez rajtam múlt csak.

2017. máj. 25. 18:12
 4/24 anonim ***** válasza:
84%
Te jó isten, hogy te mennyire hülye vagy. És szaporodik b+, szaporodik. Igen, hagyd el a vőlegényed, mert szegény sokkal jobbat érdemel, nem egy ilyen ostoba, hazug p-t, mint te. A gyereket nem lehetne elvetetni?
2017. máj. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
85%

UTolsó nem, mivel már három hete megszületett...

kérdező,hagyd a vőlegényed, nem érdemli meg hogy a háta mögött beszélgess az exeddel, meg találkozgass.

2017. máj. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat , de mennyi idős vagy?
2017. máj. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%

" De valószínűleg ez az érzelem egyoldalú volt, mivel a kapcsolatunk alatt többször megcsalt (10 hónapot voltunk együtt), mindenért engem hibáztatott, folyamatosan én voltam a hibás/a szerencsétlen/ a hü..e. Igen, én is követtem el hibákat, nem azt mondom, hogy tökéletes vagyok, de teljesen elnyomott, korlátozott. A végén már olyanokért piszkált, hogy miért festetem a hajamat, miért megyek bulizni a barátnőimmel, vagy hogy miért nem fogyókúrázok. "


Mindig ez lebegjen a szemed előtt,és akkor elmegy a kedved tőle. A jelenlegi biztos,boldog életed miért adnád a bizonytalanért? És ha az exed dobna,akkor a gyerekkel egyedül maradnál... Nézz utána itt a gyakorin,sok egyedülálló anyuka panaszkodik,hogy nem kell gyerekkel a pasiknak.

2017. máj. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
81%
Jófiú-rosszfiú dilemma női oldalról, ki tudja már hányadik felvonás. Gondolkozz felelős anyaként, és fókuszálj a gyerkőc jövőbeli életére - mi a jobb neki szerinted, ha a totális őrületben nő fel vagy ha egy békés, boldog családi életben tud felcseperedni? Segíthetek? A második...
2017. máj. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
92%

"Akkor valahogy kinyílt a szemem, hogy mégis milyen ember az exem, sosem fog megváltozni és ugrálhatok neki, amikor csak kedve van hozzám, de a változás sosem lesz tartós."


A szemkinyílás legyen tartós nálad!

Legyetek egymáshoz hűségesek a gyerek apjával.


Puskin Anyegin ajánlott, olvasd el.

Volt az Operában egy gyönyörű feldolgozása néhány éve: a "jaj mégis Tajtana "-hoz visszakúszó Anyegin előtt ott áll Tajtana Greminnel - akihez időközben férjhez ment - szilárdan egymás mellett elkötelezve HŰSÉGGEL

- és úgy hallgatják Anyegin nyavalygásait -

óriási beavatás Anyeginnek -akihez pedig Tatjana egykor szívettépő levelet írt..

Я к вам пищу – чего же боле?

Что я могу еще сказать?

Gremin herceg áriája a III. felvonásból:

https://www.youtube.com/watch?v=pNrP1u5Jhqg

2017. máj. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
96%

Te vagy az élő példa arra, amikor egy nő nem tudja mit akar.

Komolyan annyi eszed van, hogy visszamenj ahhoz, aki megalázott folyamatosan?Csak azért, mert voltak szép pillanatok is?Egy felnőtt ember nem fog megváltozni, max.ideig-óráig, addig, amíg a célját eléri nálad.A mostani párodnak jobb lenne, ha hagynád.Egy olyan nő, aki az exén agyal nem érdemli meg azt, hogy mellette maradjon.A gyereket is sajnálom egy ilyen határozatlan, alázott szerepre vágyó anya miatt.

2017. máj. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!