Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bejövök neki vagy csak barátké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki vagy csak barátként néz rám?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy körülbelül egy hete találkoztam egy lánnyal a fesztiválon. Én eléggé kiütöttem magam ezért szenvedtem egy ideig a lány pedig segített nekem, egy kis idő mulva mire naggyából kijózanodtam elkezdtünk beszélgetni a lánnyal. Rengeteget beszélgettünk. Másnap felvettem msn-re és 3-4 napig folyamatosan órákat beszélgettünk. Aztán mentünk haverokkal szórakozni és a lányt elhívtam és azt mondta hogy nagyon szívesen eljönne. Amikor találkoztunk akkor leszakadtunk a baráti társaságtól és ismét hosszu beszélgetésbe kezdtünk. De valahogy mégis ugyérzem a lány egy picit negatív velem. Meg akartam hívni valamire és semmit nem fogadott el. Aztán a nap végén megkérdeztem tőle hogy hogy tetszett neki. Erre ő azt válaszolta hogy nem volt rossz de mostanában ide többet ne jöjjünk. Igazából szeretem azokat a lányokat akikért küzdeni kell, de legalább tehetne valami olyan dolgot amitől érezném, hogy van értelme küzdenem és ő nemcsak barátnak akar engem. Mostanában akarok vele újra találkozni, azthiszem egy romantikus helyre fogom elvinni (pl naplemente nézés vagy ilyesmi) és majd meglátjuk milesz belőle. Szerintetek van esélyem nála vagy csak barátnak akar? 17 F
2010. júl. 23. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát a viselkedése nem teljesen egyértelmű...szeretett volna elmenni veled úgymond randira de utána meg azt láttad,hogy nem igazán jött be neki a dolog..lehet,hogy csak kicsit kéreti még magát és a legközelebbi tali alkalmával már ad egyértelműbb jeleket,hogy megéri küzdened érte de ha nem akkor szerintem hagyd..de minden látszik a viselkedésből és biztos eltudod majd dönteni,hogy mit kell tenned:)sok sikert!:)
2010. júl. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jah és jó tudni,hogy vannak még ilyen pasik mint te:)Egyre jobban azt veszem észre,hogy a pasik ma már nem ismernek olyat ,hogy "megszerezni egy csajt" hanem bepróbálkoznak aztán ha elutasítják elsőre vagy nem is elutasítják hanem kétes a dolog ,hogy konkrétan nem mondanak igent akkor egyből keresnek másikat..
2010. júl. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen a kommentet. mondjuk filóztam ezen és úgy döntöttem hogy küzdeni fogok érte, ha meg nem akkor így jártam. Remélem ő is érez irántam valamit mert én nagyon szerelmes vagyok belé, mostanában nem volt ilyen lány aki iránt ennyit éreztem vele.
2010. júl. 23. 10:52
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak a hely nem jött be neki. Tegyél próbát valami más jellegű programmal és majd kiderül! Az meg, hogy nem engedte meghívítani magát, még nem jelent semmit.
2010. júl. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem fogom feladni, mert nagyon szerelmes vagyok belé:)
2010. júl. 23. 10:53
 6/10 anonim ***** válasza:

Jól állsz hozzá.

Azt mondta: "ide többet ne jöjjünk".

Te elviszed máshova. Utána többet fogsz tudni. Ezt pont így kell. Ha legközelebb elhívod, esetleg próbáld meg kipuhatolni, mihez lenne neki kedve? Akár rá is kérdezhetsz egyenesen. (Bár vannak lányok, akiknek jobban bejön, ha a fiú "irányít".) Én még nem vonnék le semmilyen következtetést. Ha legközelebb megint eljön, az viszont máris egy jó pont!

2010. júl. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Még ne is add fel!:)de ő se hétköznapi lány lehet ha nem fogadta el a meghívást:)úgyhogy már megéri :)
2010. júl. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen a kommenteket. igyekezni fogok. Esetleg valakinek valami 2.randi ötlet hogy hova vihetném?
2010. júl. 23. 10:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha van a közelben csónakázó tó, oda kimehettek egy kis csónakkal a naplementében. :)
2010. júl. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
fagyizni :)
2010. júl. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!