Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek miért zavar?

Figyelt kérdés
Én szűz vagyok barátom viszont nem és ez engem nagyon zavar hogy tudom hogy előttem is volt valakivel mit tegyek?
2017. máj. 26. 00:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el a gondolatot, vagy ha nem tudod, keress szűz pasit. Mást nem tudsz tenni
2017. máj. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Jaj ne, már a nők (bocs, lányok) is kezdik ezt...?
2017. máj. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Itt van egy csomó szűz pasi az oldalon, válogass:DDD
2017. máj. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát igazából nem tudom ez téged miért zavar.

De hidd el ez fiúknál bőven nem olyan nagy dolog, hogy ezen kelljen gondolkodni. Legalább, ha együtt maradtok hosszútávon, legalább ügyesebb lesz

2017. máj. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
csinálj neki szilvás-gombócot, mert azt szeretem
2017. máj. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14 évesen engem is zavart az ilyen,majd felnősz.
2017. máj. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudsz a helyzeten változtatni? Tudsz! Lefekszel vele. Amúgy meg ne aggódj ezen, ez a legjobb, amit tehetsz.
2017. máj. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!