Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire zavar titeket, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavar titeket, hogy ha a párotoknak van ellenkező nemű barátai?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! :)

Az lenne a kérdésem, hogy ti mennyire toleráljátok, hogy a párotoknak a másik nemből is van barátja? Szerintetek az normális ha a barátom ezt tiltja? Eléggé megoszlanak a vélemények ezért kiváncsi vagyok a tiétekre is :)

Mikor számít már betegesnek a féltékenység?



2017. ápr. 28. 13:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ez csak egy barátnőmet zavarta eddig, pedig sosem adtam neki rá okot. Egy idő után nagyon zavart, mert bizalmatlanságnak éltem meg.
2017. ápr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Betegesnek véleményem szerint akkor számít már rögtön, amikor ez olyan szinten alakul ki, hogy megosztjuk a párunkkal is, ami ront a kapcsolat minőségén. Oké hogy őszinteség meg minden, de ezzel minden féltékenykedő fél csak ront a kapcsolat színvonalán.


Én biztos hogy játékosan kezelném, és oké mondjuk ő megtiltja nekem hogy lányokkal találkozzak, de én meg akkor megtiltom neki, hogy a kedvenc ételeit nem eheti!

Mert kb ennyi logika van ebbe az egészben. Főleg hogy az emberek szeretik az adrenalint és még inkább hajtanak arra, hogy azt csinálják amit "nem lehet".


Ha azzal fenyegetőzik, hogy szakít veled, akkor nyugodj meg, pont azért féltékeny mert félt hogy elveszít, tehát pont hogy ő ragaszkodik hozzád annyira hogy féltsen.

2017. ápr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

Engem nem zavar, ha olyan nőnemű barátja van, akit már régóta ismer, régebb óta van jó viszonyban. Nyugodtan találkozhat (vagy találkozhatunk) is velük, nem zavar.


Az viszont zavarna, ha valahol találkozna egy idegen nővel, és "barátkozás" címszóval találkozgatnának. Az egyszerűen nem olyan, mint amikor suliban/munkában/közös társaságból összehaverkodsz valakivel. Azt már nem tolerálnám, hogy így találkozgasson egy idegen nővel.

2017. ápr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem alapvetően nem zavar, mert nekem is vannak lánybarátaim és én is szoktam velük chatelni, találkozni, stb.


De volt egy olyan barátnőm, akinek sajnos ezt nem tudtam tolerálni, mert volt neki egy olyan fiúbarátja, akivel szinte többet foglalkozott, mint vele.

Emellett fizikálisan is túl közel engedte magához.

Az olyan dolgok, mint az arcra puszi, meg ölelések abszolút nem zavarnak, mert én is csinálom.

De az, hogy nyilvános helyen a csávó ölében ült tízpercekig, meg egymáshoz bújva, ölelkezve néztek filmet a csávó lakásán már nekem sok volt.

(Tudom, hogy nem történt semmi, mert ez a csávó panaszkodott az egyik közös ismerősünknek, hogy sehogy sem tudja megdugni - nyilván az ő részéről lenne igény a barátságon túl másra is.)

2017. ápr. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
48%
Elvileg nem lenne baj, de egy fiú-lány barátságban valamelyik fél mindig többet akar. Akár évekig is titkolja.
2017. ápr. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
63%

Ha teljesen megbízható vagy, akkor nincsen vele semmi baj. Pont egy hónapja dugtam cafatokra egy egyébként teljesen megbízható csajt. Tudom, hogy milyenek vagyunk és tudom, hogy ti sem vagytok jobbak nálunk. Gondolom így érthető, ha zavar/na. ;)

30/f

2017. ápr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Költőnő? ***** válasza:
Nem zavar, és szerencsére őt sem.
2017. ápr. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon sok fiú barátom van a hobbimból adódóan szerintem ez normális dolog. Volt olyan exem akinek sok lány barátja volt nem zavart a dolog. Már csak azért sem mert őket hamarabb ismerte mint engem, ha nagyon akart tőlük volna bármit is akkor inkább valamelyikőjükkel lett volna és nem velem.
2017. ápr. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"Mennyire zavar titeket, hogy ha a párotoknak van ellenkező nemű barátai?" - Semennyire, pedig van neki több is. Amikor összejöttünk, bemutatott a baráti társaságának, nagyon jó fejek, néhányukkal azóta jóval közelebbi viszonyban lettem, mint ő :) Ő is ismeri az én férfibarátaimat, haverjaimat és egy másodpercig sem féltékenykedett, amióta együtt vagyunk (6+ éve).


Ha valaha, akár egyszer megpróbált volna korlátozni a szabad akaratomban és/vagy meg akarta volna szabni, kivel barátkozhatok és kivel nem, mit csinálhatok, mit nem, na abban a pillanatban kivágtam volna, mint a taknyot, szerelem ide vagy oda, nálam nem mentség semmire a szerelem, képes vagyok felülírni a józan eszemmel - szarnak szar és szenvedés, de jóval rövidebb ezt feldolgozni, mint azokat a sebeket, amiket egy féltékeny, bizalmatlan kapcsolat tud okozni. A féltékenység semmilyen formáját nem vagyok hajlandó tolerálni, nem adok okot kételkedésre/bizalmatlanságra, őszinte és egyenes vagyok a dolgaimban, megadom a 100% bizalmat (egészen addig, amíg ezt nem játssza el valaki, viszont ha megteszi, nincs második esély), de el is várom a másiktól ugyanezt. Exem betegesen féltékeny volt, megtanultam a leckét, azóta szóba se állnék ilyen emberrel.

2017. ápr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Én sem titkolózok mondtam neki ha úgy van bármikor elolvashatja az üzenetet vagy esetleg be is mutatom nekik.. Mondtam neki, hogy több éve az életemnek a részei, ha akartam volna valamit már rég lehetett volna valami és nem hiszi el... :D és választásra is kényszerít, hogy vagy ők vagy pedig ő...
2017. ápr. 28. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!