Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar a parotok narancsbore? A baratnom most kezdett el narancsboros lenni eddig teljesen feszes volt es kezd nagyon nyomasztani

Figyelt kérdés
2017. ápr. 30. 12:16
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
89%
Hát elég gáz vagy, már ne is haragudj! Más, normális ember ezzel nem foglalkozik. Biztos túl sok fehérnemű-modellt nézegettél...
2017. ápr. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim válasza:
77%
Cseréld egy feszesebb bőrűre. Végül is így megy ez..
2017. ápr. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
86%

Gondolom Te sem maradsz ugyanolyan külsővel mint pár évvel ezelőtt voltál. Változnak a férfiak és nők egyaránt. Ha valakit szeretünk elfogadjuk az idő előrehaladtával járó "tünetekkel" együtt.

Vannak egész jó krémek,próbáljon ki egyet-kettőt, hátha használnak.

A feszesség és a narancsbőr két külön probléma, lehet,hogy fogyott és azért kevésbé feszes a bőre.Vagy Te a narancsbőr kialakulását érted a kevésbé feszesség alatt?

2017. ápr. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
20%

Az én barátomat nem zavarta, úgy kellett elmagyarázni neki, hogy mi az (nem volt durva narancsbőröm).

Viszont felhagytam azzal, hogy szemetet egyek + elkezdtem sportolni, és azóta nincs.

Ha valaki ennyit nem képes megtenni úgy, hogy van rá lehetősége, az meg is érdemli a narancsbőrt...

2017. ápr. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
95%

Mert a te alakod is olyan tökéletes, ugye? A narancsbőr a nőknél nagyon jellemző és sajnos a legtöbb nőnél megvan.


1. éljetek akkor egészséges életmódot

2. kezdjetek el közösen mozogni

3. igyatok napi fejenként min 2 liter vizet

2017. ápr. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
96%
A sport a leghatékonyabb ellenszere és a helyes táplálkozás, de ezt csak akkor várd el tőle, ha te is sportolsz.
2017. ápr. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
En sportolok csak o lusta :D
2017. ápr. 30. 12:34
 8/41 anonim ***** válasza:
87%

Ne haragudj,de felfordul a gyomrom az ilyen pasiktól!

-Csak a külső a fontos?

Ha terhes lenne nagy hassal,már nem is tetszik?


Lehet pont nem tehet róla,mert ez genetika!-Jómagam 43-éves vagyok alig látató rajtam narancsbőr pedig két gyereket szültem,nagylányom 19-éves és a combja durván narancsbőrös...

-eszes és angyalarcú kislány.

-Ha arra gondolok,hogy egy fiú -e miatt fintorogna rá? -Hát nem kicsit leszek dühös!

2017. ápr. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
90%

Hát ne haragudj, de szerintem aki azon problémázik konkrétan, hogy " jajj, a barátnőm kezd narancsbőrös lenni" az szerintem b*zi..


-Amúgy majdnem elkezdtem érdemben is válaszolni rá, amikor rájöttem, hogy valószínűleg troll kérés, de ha nem, akkor sem lenne értelmes.. :)

2017. ápr. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
88%
Jobb, ha nem maradtok együtt, ha terhes lenne tőled, azonnal elhagynád, mert azonnal kiábrándulnál
2017. ápr. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!