Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jött már ki valaki egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jött már ki valaki egy ilyen helyzetből jól. Lehet egyáltalában jól kijönni ebből?

Figyelt kérdés

Belezúgtam egy csajba, de szerintem ő eddigi életem legbonyolultabb esete.Tudni kell róla hogy nehezen nyílik meg.Na de az a helyzet hogy ő tudja hogy tetszik nekem csak én nem tudom hogy ő mit szeretne tőlem(csak barátság vagy több).Suliba szoktam vele beszélgetni, de akkor is nagyon fura mivel hamar elfogy a téma és csak ülünk egymás mellett.De az is fura mivel én végig ránézek ő meg nem mer szerintem rám nézni,mert ül mellettem és gyakran a földet nézi :( Persze azért rám is néz néha meg mosolyogni is szokott.Tudni kell még hogy egy hónapja lett vége az előző kapcsolatának és az még valamennyire bántja...

Eddig 1x mentem oda hozzá hogy most mi van nem szeret velem beszélgetni?Erre ő azt mondta hogy nem ez van csak szar a hetek várnak rá mert ugye suli van és mindenből tanulnia kell...

Ma eldöntöttem hogy holnap odamegyek hozzá és megkérdem tőle hogy vajon csak én szeretném őt jobban megismerni vagy azért ő is.

Volt már dolga valakinek ilyen bonyolult csajjal?Hogy jöhetnék ki ebből jól,mert nekem nagyon kell ez a csaj?


2010. máj. 17. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Bálint, nem itt kéne kitárgyalni a szerelmi ügyeid..
2010. máj. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát hallod én a te helyedben nem lennék tolakodó vele de például esetlkeg mondhatnád neki azt hogy ,, van e kedve jobban megismerkedni veled " vagy hogy ,, látom szomorú vagy az exed miatt esetleg ha van kedved kicsit megismerkedhetnénk jobban és akor megtudnálak vigasztalni" stb :P de ne tolakodóan hogy : most csak én akarok ismerkedni vagy te is
2010. máj. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem én csak az a baj hogy több mint 2 hete próbálok nem tolakodva közeledni, de most már érdekelne hogy van-e esélyem:/
2010. máj. 17. 16:24
 4/5 anonim ***** válasza:

nyugi nem kell elsietni mert különben a csaj tolakodásnak veszi 2 hét még nem sok a te helyedben én 2-4 hónap után szánnám el magamat hogy megkérdezzem hogy esetleg lehetne e több ha most megkérdeznéd 98% hogy nemet mondana ha meg szereted akkor csak ésszel közeledj felé:P nem hajt a tatár;)


előző voltam

2010. máj. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

2-4hónap????

Igazából muszáj hogy megkérdezzem,mert tökre az az érzésem hogy nem érdeklem, de akkor meg azt nem értem hogy miért nem küld el, hisz egyszer már meg említettem hogy ha akarja akkor lekopok róla :/

2010. máj. 17. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!