Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 6 nap alatt nem bírt felhívni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 nap alatt nem bírt felhívni?

Figyelt kérdés
Üdv. A párom elment egy üzleti útra. Jegyben járunk, decemberben lenne az esküvőnk. De ami most van, nem bírom megemészteni. 6 nap alatt nem bírt felhívni vagy üzenni. Túl érzékeny lennék? Megfordult a fejemben, hogy minek akar feleségül venni, ha ennyi ideig tud nélkülözni. Szerintetek ez normális? A mai digitális világban, akárhogy is vagy, Ő most pont Utahba ment Amerikába, de nem tud felhívni?

2017. máj. 28. 22:22
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
92%
Egy ilyen szintű kapcsolatban ha 6 napig nem keresett, az elég durva. Míg a férjem Kanadában volt, én meg még otthon, mi minden nap beszéltünk. Nem lehet valaki olyan elfoglalt, hogy nincs 10 perce a másikra. Megkérdezni, hogy minden rendben van-e, mesélni egy kicsit.
2017. máj. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
15%

Miért kell mindig a legrosszabbra gondolni?

Látszik, hogy mennyire önbizalomhiányos vagy, és mennyire féltékeny és bizalmatlan a pároddal szemben.


Sok az időeltolódás, nem nyaralni ment oda a párod, hanem dolgozni!


Légy már egy kicsit türelemmel. Mennyi időre ment?

2017. máj. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
18%
#2 azért 6 nap az 6 nap. Viszont, ő az, aki elutazott, így lehet neked kéne kicsit érdeklődőbbnek lenni. Meg se kérdezted, hogy épségben landolt-e?
2017. máj. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:
Kb 3 nap után írtam, de nem jött válasz. Azóta nem írtam. Skypeon nem elérhető. Smsre nem válaszol, a telefon kicseng, de nem veszi fel. Vagy foglalt.
2017. máj. 28. 22:34
 5/52 anonim ***** válasza:
99%
Úristen, ez elég durva. Én nagyon aggódnék érte...biztos üzleti útra ment? Nem lehet, hogy kiruccantak Amszterdamba a haverokkal?
2017. máj. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
96%

Mielőtt elutazott, akkor is felmerültek benned a kételyek a kapcsolatotokat illetően? Vagy csak most pánikoltál be?

Milyen a kapcsolatotok?

2017. máj. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
Igen, üzleti útra. De most olyan szintű dühöt érzek. Mert tudom, ha én csinálnám vele ezt, nem tetszene neki. De úgy látom, csak abból tanul, ha ugyanazt kapja vissza, amit ő tesz másokkal. Komolyan elgondolkodtat, hogy tényleg egy ilyen férfire számíthatok egy házasságban? Gyereket szülni? Stb
2017. máj. 28. 22:38
 8/52 anonim ***** válasza:
42%
En nem megsertodnek, hogy jaj, durci van, el vagyok hanyagolva, bruhhu nem is szeret, hanem baromira aggodnek a parom miatt, mert akarmi tortenhetett vele attol kezdve hogy leutottek az utcan vagy elutotte egy auto, es epp a korhazban fekszik...
2017. máj. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:
6. Volt már egyszer ilyen ügy régebben is. Pont ugyanez volt a szitu, csak akkor tett egy kis kitérőt, állítólag a betegeskedő szüleihez, csak engem elfelejtett erről értesíteni. Akkor 3 hétig volt távol egy hét helyett. Sokat gondolkodtam, hogy rákérdezek a szüleinél, csak nem tettem meg, mertha meg igaz volt, akkor biztos, hogy visszahallotta volna a szüleitől, hogy rákérdeztem, hogy igazat mondott -e.
2017. máj. 28. 22:42
 10/52 anonim ***** válasza:
95%
1 hét helyett 3? És 6 napja le se szar? Komolyan az lenne az első gondolatom, hogy van mellettem egy másik családja is. Azért ilyen dolgokat én nem tolerálnék, elég gyanús, ez már túltesz azon, hogy "jaj, csak sok dolga van". Persze, és nincs ideje fél perc alatt megírni legalább egy sms-t.
2017. máj. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!