Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom hízott több mint 10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom hízott több mint 10 kilót közel 1 év alatt, vonzó alkatúból hasas, punya, formátlan lett. Nem hajlandó róla beszélni és pláne tenni sem ellene. Már nem vonz szexuálisan. Szakítsak?

Figyelt kérdés

Egész életében sportos, átlagos, formás alkatú volt, mert kicsi korától kezdve sportolt, mozgott. 1,5 éve vagyunk amúgy együtt.

Abbahagyta a versenysportot amit űzött és azóta többet is eszik és semmilyen mozgással, testedzéssel, sporttal kapcsolatos tevékenységet nem űz. Kb fél éve vettem észre rajta igazán a változásokat. A szexben is lustább, ritkábban van igénye rá, néha volt már elutasító is. Külsőre (nyak alatt, testalkatra) már biztosan nem az, akibe beleszerettem és ezt totálisan a lustaságának, figyelmetlenségének köszönheti bármilyen külső tényező nélkül. Ha finoman felhoznám, akkor tereli a témát. (Azt meg gondolom megértitek hogy nem fogom csak úgy mondani hogy "Meghíztál, mi lett veled?".)


23 és 22 évesek vagyunk. (Nemeket direkt nem írok hogy ki kicsoda, mert nem az a lényeg)


2017. ápr. 10. 17:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
35%

Ha nalad 10 kg ilyen nagy dolog....

Akkor jobbat erdemel nalad

2017. ápr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Bence_ ***** válasza:
89%

Őszinteség. Ha meghízott akkor nevezd néven a dolgot.

Szia, felszedtél 10kg-t

2017. ápr. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
77%
jaj ne legyünk álszentek, nem ebbe az emberbe szeretett bele, lusta nem csinál semmit csak hizik, id ejutott egy év alatt, mi lesz 3 5 10 év mulva?
2017. ápr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátom is hízott minimum ennyit, de még többet is, mégsem jutott még csak eszembe sem a szakítás. Megbeszéltük a dolgot őszintén, ő is észrevette magán, én sem vagyok szent, mindketten szeretünk enni, csak ezentúl kicsit odafigyelünk.

Őszinte kommunkációval kell ezeket megoldani, nem szakítani, amikor a legkisebb probléma felmerül.

2017. ápr. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
82%
3.: senki sem volt álszent, de a kérdező megbeszélés helyett szakítani akar, ez a problémaelkerülő hozzáállás hosszú távon nem működik.
2017. ápr. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

1:

MAGASSÁG ÉS SÚLY ARÁNYA. Nem mindegy hogy valaki 2 méter magas és a 80 kg-jához hízik 90 kg-osra, vagy valaki 170 cm magas és 70 kg-osból lesz 80 kg feletti.


Sőt mondok neked valami mást. Tudtad hogy nem mindegy hogy valaki X kg súlyú ember és a testsúlya nagy része izom, vagy ugyanannyi súlyú (és magasságú) ember és a testsúlya nagy része háj?

Ha elküldöm neked a 190 cm magas Arnold Schwarzenegger képét fiatal korából, amikor 100 kg-os volt és Mr Olimpia, meg elküldöm neked Fekete Laci képét, aki 190 cm magas volt és 100 kg, de rajta már nem az izom annyi, akkor végre felfogod miről beszélek?


Nem csak (több -ahogy írtam is) mint 10 kg-ot hízott, de a meglévő izomzatát is bőven eltüntette magáról. Képzeld el hogy te magad is lehetsz 180 cm magas 85 kg és nagyon izmos ember, vagy 180 cm és 85 kg és nagyon hájas-húsos-zsíros-pocakos ember. Nem csak a súly számít, hanem hogy az a súly miből jön össze

2017. ápr. 10. 18:02
 7/24 anonim ***** válasza:
39%
#1 Igazat adok Neked. Ha valóban szeretnéd akkor ezen nem problémáznál. Am meg egy kapcsolatban előferdül hogy az ember felszed egy kis pocakot. :'D
2017. ápr. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a 2-3-4 értelmes, emberi válaszokat.


2 és 4:Leírtam, hogy próbáltam már sokszor felhozni a témát, de ő kerüli. Ezt elolvastátok?

4: Én "nem szeretek" enni és eddig ő sem szeretett. Ráadásul én továbbra is sportolok, edzek, ahogy mindig egész életemben és jó alkatom van mai napig. Jó érzéssel tudok magamra a tükörbe nézni meztelenül, ő pedig egyszer azt mondta hogy már nem tud így nézni magára.


Ez a bajom hogy nem tudok beszélni vele róla, mert tereli a témát nagyon. Ordítsak rá? Vagy ha értelmesen nem lehet felhozni, akkor mi legyen? Vele vagyok és szeretem még most is. Az a legnagyobb bajom, hogy ha már most nem hajlandó egy ilyen közepes súlyú témáról beszélni normálisan, akkor később mi lenne majd, ha az életünkben igazán komoly dolgokról kellene beszélni? Azokról sem merne majd? Ettől is tartok

2017. ápr. 10. 18:05
 9/24 anonim ***** válasza:

próbált vele beszélni, de nem akar, és nem érdekli. akkor mit tegyen?

ha nem tetszik így neki, és szólt, akkor hagyja ott és kész.

2017. ápr. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ülj le vele egy olyan alkalommal, amikor nincs kifogás, hogy hirtelen dolga van, hanem csak egymásra figyeltek és nincs mese, mondd el neki a bajod. Meg hogy azért kellett ezt ilyen konkrétan elmondanod, mert eddig láthatóan terelte a témát, de úgy érezted, erről muszáj beszélnetek.
2017. ápr. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!