Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kapcsolatban ha óvszerrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban ha óvszerrel védekeznek a párok, akkor mindig a férfinak kell venni az óvszert?

Figyelt kérdés
2017. máj. 29. 08:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez most nem a felnőtt párkapcsolatok témakör? Mi ha bemegyünk a drogériába tüsfürdőért, akkor veszünk óvszert is, ha épp fogytán van. Ha mondjuk én (nő) vettem tampont, tusfürdőt, sanpont, akkor én fizetek mident, ha épp az ő dolgaiért ugrottunk be, akkor ő fizet. Aztán meg ha utána bemegyük a kisboltba sajtért, akkor meg a másikunk.
2017. máj. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
79%

Nálunk én veszem, mert én járok rossmanba, ő nem. De én veszem a tusfürdőt is neki, borotvát, stb.


Ő meg vesz mást, kaját, mosószert, zuhanycsövet tudomsién... Ha együtt éltek, szerintem irgalmatlanul fárasztó lehet azt számolni, hogy mindenki szorgalmasan beleadta-e a részét az óvszerállományba. Vegye az, akinek praktikusabb, mert útba esik.


26N

2017. máj. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem mindkét félnek tennie kell a védekezésért.

Azaz legyen a nőnél és a férfinál is.

Mi rég együtt vagyunk, általában a párom veszi(ha azzal védekezünk),de van,hogy én járok ott ahol vesszük és én veszem meg. Nem csinálunk belőle nagy ügyet, mindkét félnél legyen mindig ha ezzel védekeznek.

2017. máj. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolatban ez azért nem kérdés...

Ha 1-2000 Ft is ekkora probléma, hát abból hogy lesz közös vacsora? :O

2017. máj. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Csak én nem nézem sosem a méretet? Eddig mondjuk amit próbáltam a durex rakko masculan és a lidl-s(ennek meg nem mondom a nevét) mind jó volt. 23/f
2017. máj. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Are You Scorpio ***** válasza:
minek vedekezni, jobban elmelyul a kapcsolat :D
2017. máj. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Helló!


Nálunk is a közös bevásárlás alkalmával vesszük meg ezeket a "fürdőszoba" dolgokat. Mivel közös kasszán vagyunk, értelmetlen a kérdés, hogy ki fizeti.

Az amatőröknél: szerintem mindkét fél figyelme legyen rajta, hogy kellő helyzetben legyen mindig óvszert. Biztos, ami biztos. De ezeknél a pároknál, mivel a tablettákat általában a nők veszik - már csak a receptkötelessége miatt is - arányosabbnak hathat, ha az óvszert a férfi veszi. Így "nagytársadalmi" szinten megnyugodhatunk, mert igazságosnak hat a rendszer...

üdv.

2017. jún. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nézőpont kérdése. Alapból azt mondom hogy nem. Én is simán megveszem hol ő veszi hol én. A védekezés mindkét fél érdeke.Tabit sem csak én venném ha úgy védekeznénk. De ha mondjuk extrém nagy méret vagy és drogériában nem lehet rád gumit kapni és sze.xshopba kéne bemenni akkor én max belefizetnék a párod helyében. Nem merek bemenni szexshopba.
2017. jún. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!