Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg megérzik a nők, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg megérzik a nők, ha másba vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy eléggé bután hangzik a kérdés, de tényleg érdekel, hogy Ti ezt hogyan látjátok. Tömören: még mindig nem tettem túl magamat az előző szerelmemen, szinte minden nap gondolok rá, pedig több, mint fél éve vége már. Azóta volt pár randim, mindegyik pocsékul sikerült. Úgy gondolom, a legkönnyebben úgy tudnék továbblépni, ha keresnék és találnék valaki mást. Viszont a környezetemtől azt a visszajelzést kapom, hogy ma homlokomra van írva, hogy még mindig szerelmes vagyok, akárhogy is próbálom ezt nem kimutatni. Tényleg ennyire fontos, hogy kiürüljön a szívem?


F/27



2017. máj. 29. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem először csak óhaj, majd sóhaj, végül ó jaj...
2017. máj. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Diavolino44 ***** válasza:
100%
Nem erzik, meg hanem te adod ugy el magad, hogy meg mindig fontos az exed, ha tenyleg megereznek akkor 5 alatt senkim nem lett vona, mert meg mindig szeretem azt a bizonyos exemet. Nem is hiszem, hogy barki is csak a kozelebe fog erni, de nyitott vagyok minden ujra. Azota sok lannyal talakoztam volt egy hosszabb kapcsolatom, s az a lany bizonyos szinten jobb is volt, olyanokat rohogtunk kozosen, mint a legjobb haverjaimmal sem. En ugy allok hozza, hogy elfogadom ami jon. ;)
2017. máj. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem, nem érzi meg senki. T'od nincsenek gondolatolvasók. (Ha volnának, tele lennének az utcák halottakkal és terhes nőkkel.)


"Viszont a környezetemtől azt a visszajelzést kapom, hogy ma homlokomra van írva, hogy még mindig szerelmes vagyok, akárhogy is próbálom ezt nem kimutatni. Tényleg ennyire fontos, hogy kiürüljön a szívem?"


A környezeted rosszul fogalmaz: nem a szerelem van a homlokodra írva - mert az egy boldog-gyönyörű dolog és egyben roppant vonzó állapot! -, hanem az elvesztett szerelem miatti bánkódás terhe (amit ugye... súlyosbító tényezőként még el is akarsz fojtani!)


No, ez a negatív feszültség (majdnem azt mondtam: árnyék) az, ami viszont mindenkit taszít.


"Tényleg ennyire fontos, hogy kiürüljön a szívem?"


Ja.

Szóval bőgd ki magad. Nincs rá jobb megoldás.

Oszt hadd menjen...

2017. máj. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!