Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vezethetném rá a páromat (anélkül, hogy kimondanám), hogy ideje családi házat vásárolni?

Figyelt kérdés
Általában minden kérésemet kimondatlanul szoktam találni, de ez most egy nagyobb dolog és sehogy sem esik le neki... Már egy ideje együtt élünk, velünk él a kislánya is, akivel nagyon jó a viszonyom. Mostanában tervezünk közös gyereket is, viszont jelenleg egy lakásban élünk (noha telne neki minőségi házra is). Nem egy túl apró lakás is, gyönyörű is, megvan benne minden, jó környéken van, viszont sokszor így sem elég kényelmes, nemhogy ha lesz még egy gyerekünk... A páromnak nincsenek anyagi gondjai, drága autói vannak, nekem is vett, illetve megkapok mindent, amit ránézek, de ez a ház-kérdés nem esik le neki.... Segítsetek, légyszi. :( N26
2017. máj. 29. 18:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
56%
Arra nem gondoltál hogy leülj vele megbeszélni? Nekem ez lenne az első gondolatom. Illetve mi a párommal meg is beszéltük hogy a gyerekvállalás előtt veszünk közösen egy házat mert nem szeretnénk panelban nevelni elvégre a családi ház sokkal több ingert és mozgási lehetőséget biztosít.
2017. máj. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy miért kell játszmázni és miért nem lehet egyenesen megmondani neki.
2017. máj. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
"Anélkül, hogy kimondanám.". Ezen felröhögtem. Felnőtt emberek vagytok, bmeg (bár nem feltétlenül tűnik úgy ezek után), így nem lehet kapcsolatban élni, hogy majd a másik kitalálja a gondolataimat. Mi lenne, ha kinyitnád a kicsi szádat, és megbeszélnéd vele a dolgot? Ja, tudom, ez bonyolult feladat így a huszonéves kor vége felé, inkább maradjunk dedósok, majd csak lesz valami.
2017. máj. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Sosem hozná fel, de mivel én nem hozok pluszt a háztartásba anyagilag - és nem is fogok -, ezért nem szeretném konkrétan kimondani. Gondolja csak azt, hogy az ő ötlete volt!
2017. máj. 29. 18:38
 5/25 anonim ***** válasza:
46%
Töröltetted a válaszom? :D Csak nem fáj az igazság? Felnőtt kategória, nem? A felnőttek kommunikálnak, meg dolgoznak. Ha fáj, ha nem. :D
2017. máj. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj vele.

Elvileg kozos életet, gyereket terveztek.

2017. máj. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mire jó hátulról közelíteni egy egész családot érintő kérdésben. Ha nem mersz őszinte lenni, akkor szerintem ne csináljatok gyereket, nem hiányzik egy újabb diszfunkcionális család lelki terhét cipelő ember a világra.
2017. máj. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Most a kérdéstől elvonatkoztatva nem érzed kiszolgáltatottnak magad? Én nem tudnék így élni. Mi van ha 10 év múlva mikor már nem vagy feszes és szép kirak egy fiatal csajért vagy csak simán megromlik a kapcsolat és szétmentek és neked nincs munka tapasztalatod (és talán szakmád se?) viszont van x gyereked akit etetni kell ha egyáltalán adott körülmények között neked ítélik?

Ne vedd támadásnak csupán tényleg értetlenül állok az ilyen kapcsolatok előtt.

2017. máj. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
72%

érdekes.. elvárod, hogy nagyobb házat vegyen. de egy fillért se teszel hozzá.. akkor milyen jogon is várnád el?


Ilyen nőtől mentesen meg a jóisten!

2017. máj. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
# 8/8 Ne haragudj, de fáraszt a témával kapcsolatos "magyarázkodás", de értem, hogy miről beszélsz, így annyit leírok, hogy be vagyok biztosítva, nem lesz sosem rosszabb a sorom.
2017. máj. 29. 18:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!