Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom tudatni egy fiúval, hogy nagyon szeretem és megőrülök érte anélkül, hogy kimondanám?

Figyelt kérdés
Nem járunk csak nagyon közel állunk egymáshoz. (Ő 24 én 23)
2014. febr. 1. 17:50
 1/4 Ahol megállt az idő ***** válasza:
Egy ölelés vagy egy nézés mindent elárul.
2014. febr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
így: I love you
2014. febr. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 goodboy0176 ***** válasza:
Ha jól értem, azt szeretnéd, hogy a fiú tegye meg az első lépést feléd? Ha nagyon közel álltok egymáshoz, akkor bizonyára sok időt töltötök el együtt. Ha nem, akkor itt az idő, hogy elhívd valahová, ami még nem randi. Lehet koncert, sport, bármi, ami közös bennetek. Ezen kívül legyél vele kedves, hidd el, észre fogja venni a jeleket. És sok mosoly felé :-)
2014. febr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne kavarj! A férfiak nem ilyen bonyolultak. Remélem megmondtad már neki...
2014. ápr. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!