Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mi van? Ez normalis?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi van? Ez normalis?

Figyelt kérdés
Barátom kiakadt, hogy folyton csak dolgozom, es ra nem fordítok eleg idot. Együtt lakunk, munka után termeszetesen haza megyek. Ket hetente esetleg valami kis programunk van, de neki ez nem eleg, o menni akar mindenhova, elutazni napokra stb, es engem okol, hogy folyton dolgozok es nincs szabadnapom, ha van akkor meg szuleimet latogatom. De azert is csak a ledorgalast kapom.
2017. máj. 30. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Cseréljünk én is csak mennék egyfolytában. A párom meg a szüleit látogatja vagy nélkülem szervez programot.
2017. máj. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt. Jóval többet kerestem mint akkori párom...utána 2 naponta beteg édesanyámat látogattam.

Eljárkálásra sok igenyem nincs, nem is volt. De neki sem.

Neki viszont van egy testvére aki látogatja a szülőket, szülők egészségesek. Munkája 8-16 30. 16 29kor kiesett a toll a kezéből és kezdődött a számitógepes játék egész estig.

"Váló ok" lett az, hogy Anyukám elesett, eltörte a lábát és minden nap bementem hozzá a kórházba...mert ki más ment volna és nagymamámnak bevásaroltam.

2017. máj. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, értem, hogy rengeteg a dolgod, de tudod, az a párkapcsolat, amiben ilyen szinten hanyagolják a másikat, tönkremegy.
2017. máj. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Olvasd el Gary Chapmantől az "Az Öt szeretetnyelv" című könyvet. Ez tömören arról szól, hogy ki, milyen típus, és miből érzi azt, hogy a másik szereti/törődik vele, mi az elsődleges, és mi a másodlagos. Ez még menthető, de ha nem tesztek semmit, hamarosan game over.


33F

2017. máj. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Japp, a #4-gyel egyetértek, az a könyvet mindnekinek ismernie kéne.


Valószínűleg a minőségi idő az övé, amit ő így már nem kap meg. hajrá!

2017. máj. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ő mit csinál,dolgozik ?
2017. máj. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Dolgozik, de most szabadságon van több hetig.
2017. máj. 30. 17:28
 8/9 anonim ***** válasza:

És mi akadályoz meg abban, hogy hétvégén, ó idő van, elmenjetek mondjuk valamerre a városban? Vagy kirándulni?


Vagy egy jót kajálni és sétálni?- Ezt akár este is lehet, munka után. Vagy beültök egy kávéra.


Szerintem normális, én nem venném zokon, ha a párom jelezné, hogy hiányzik neki a minőségi időtöltés és csináljunk valamit.


Utazni is beleférhet, vegyél ki 1 nap szabit és kösd össze a hétvégével, 2-3 napra el tudtok menni valahova.

Pláne, hogy jön most is egy hosszú hétvége. ;)


Én ennek inkább örülnék. Máshol még erre sem fordítanak időt, csak vannak, mint a befőtt.. Az egy idő után halál unalmas, és kellenek a közös programok, élmények, emlékek.. Valakinek nem elég a TV nézés esténként.

2017. máj. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az van, hogy párocskád pár hétig nem dolgozik, nincs mivel lefoglalja a kis agyát és azzal foglalkozik, hogy téged cseszeget. Valoszínűleg munkája közben őkelmét sem lehet/szabad zavarni.
2017. máj. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!