Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A párom és én jó néhány éve ismerjük egymást,de csak egy éve vagyunk együtt. Egészen idáig távkapcsolatban voltunk, és éreztük,hogy kezd kihűlni a kapcsolatunk,ezért most összeköltöztünk erre a nyárra míg nem kezdődik a suli.Úgy volt tervben,hogy ha működik,akkor esetleg végleg,de én már ezt nem tartom esélyesnek. 2 hete vagyunk még együtt,az első pár nap nyugdtan,boldogan telt,de az utóbbi napokban én teljesen összezuhantam mellette. A múltkor mgláttam,amint egy fiatal kis havercsajnak olyat ír,hogy ő tudná szeretni,de ezt ő azzal magyarázta,hogy megakarta vigasztalni a lányt,mert az most szakított a párjával. Rendben,elfelejtettük. Az utóbbi időben nem tudtam néhány kból eljárni edzeni,ezért picit tunyultam, híztam,de ez annyit tesz, hogy van rajtam mit fogni,de még így se vagyok 50 kg. De azt mondta a hasamra,hogy "sonka". Akkor elkezdtem miatta szedni a tablettát,amitől kijött néhány pattanásom..tényleg nem sok(2-3) és nem is feltűnő,de ezt is megkaptam. Továbbá ugye edzőterem. Van egy nő,akiről már egyszer elkezdett áradozni,mivel eléggé megbántott "Olyan s*gge van,mint neked 3x" stb. Tegnap láttam ezt a nőt és mondta,hogy mostmr tudom kiről és miért beszélt úgy. Hát mondom szerintem nem egy nagy eresztés,de rendben. Erre elkezdi ott mondani,hogy "Nem nagy szám? Hát milyen segge van,úristen".. El is rontotta az egész napom,nem is szóltam hozzá. És ezt többször megkaptam máár és csodálkozik,hogy egy undorító senkinek érzem magam. Ha sírok jön a kérdés,hogy miért..de válaszol is rá,azért,hogy idgesítsem. Pedig nem azért,ilyenkor elsétálok tőle,hogy ne is lássa. Egyszerűen próbálok mindent megtenni,takarítok,mosok rá,idejöttem hozzá az albérletbe úgy,hogy nekem nincs hátterem ,aki segítsen és úgy érzem nem fog működni. Pedig szeretem és ez a bajom,hogyha nem így lenne,már nem lennék vele. És ha ezeket a pillanatokat nem figyeljük nagyon boldog a párkapcsolatunk és nagyon jól megvagyunk,de vannak ezek és nem tudom mit csináljak. Tudom,hogy hibás vagyok,borzasztó természetem tud lenni,de szerintem így se érdemlem meg ezeket. Sőt sokszor úgy érzem szégyell,baráti társaságban nem mutat be senkinek,"találjam fel magam,ismerkedjek". Tegnap beugrott a konditerembe,ahol dolgozom a lakáskulcsért,volt egy kis dolgom és mí nem figyeltem lelépett..Semmi köszönés én meg ott kerestem,kérdeztem a többieket,de mondták,hoy ők se hallották,hogy köszönt volna. Kevésnek érzem magam,az összes önbizalmam oda,pedig eddig se sok volt. De nem így ismertem meg és helyreszeretném ezt hozni. Ő nem érti,hogy mi bajom,szimpla hisztinek vallja. Adjatok valami tanácsot. Előre is köszönöm.

19/L


2017. máj. 31. 14:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Tedd fel magadnak a kérdést:mit szeretsz benne?

Azt tudod szeretni aki megérdemli,tesz érte hogy szeresd!

Fiatal vagy,akinek te egy sonka vagy stb.majd másnak leszel a királynője!

Annyit nem érdemel hogy egy könnycseppet ejts érte!

Ne haragudj,de én már régen vissza küldtem volna az anyukájába!

2017. máj. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy még vele? Látja, hogy következmények nélkül alázhat, nem fogja abbahagyni. Ennyire nem tiszteled saját magadat?
2017. máj. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ilyenkor menekülnék előle,de amúgy jó ember. Tudom,hogy rossznak tűnik ezek alapján,de rengeteg pozitív dolog is szól mellette. De ha nem szeretném,nem gondolnám vele komolyan,nem gondolkoznék ezen. Életem eddigi legszebb dolgait neki köszönhetem,rengeteget tett értem és ezért a kapcsolatért,ezek csak mostanában fajultak el ennyire,ezért is szeretném menteni a menthetőt. De ha nyár végéig nem lesz jobb ,nem maradok.
2017. máj. 31. 14:41
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezen a lopikula "kapcsolaton" mit kell kiprobalni osszekoltozessel? Hogy van-e kapacitasa a se**fej parodnak a nap 24 orajaban is szarba venni teged? Remek valasztas. Maradj vele sokaig... tenyleg.
2017. máj. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, mi a francnak kínzod magad egy ilyen címeres bunkóval. Ez egy kolosszális s-ggfej basszus. Lehet, hogy régen nem volt ilyen, de most már látod, milyen amikor már nincs rajta a rózsaszín köd, előjött a valós személyisége. Azért ott nem fog hagyni, hiszen cselédnek és látbtörlőnek még mindig megfelelsz. Ennyire utálod magad? Tudod csak azzal tudnak ilyen gusztustalan módon bánni, aki hagyja, kérdés mi a francért hagyod neki.. Inkább lennék macskásnéni basszus, minthogy egy ilyen alakkal egy napot eltöltsek.
2017. máj. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Vannak kapcsolatok, amelyek menthetőek, ami mindkét fél részéről komoly " meló"... ha ez a tendencia folytatódik, akkor jobb, ha szakítasz... adhatsz időt, de ne érd be morzsákkal, mert ez az állapot már súlyos.
2017. máj. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
3.: minek véded ezt a parasztot? Ha meg keresed a kifogásokat, akkor minek írtad ide ezt a regényt? A sajat döntésed, hogy meddig hagyod magad alázni.
2017. máj. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#1 vok.

Ha már neked ecseteli hogy 3szor jobb segge van a másik nőnek, az mar gaz!

Már kívánja is,és ha a nő rámenne hidd el ez a te jó aranyos kedves fiud akinek sok mindent koszonhetsz ugy meg dongeti buntudat nelkul hogy csak na!

Sőt lehet el is meseli neked!

De jó ember!ez a lényeg! :D

2017. máj. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Lakva ismerszik meg az ember. Remek példa. Arra is, hogy a távkapcsolat miért nem ér xart se. Te egy évet pazaroltál erre a faxra.

Szépeket írogatni, hogy havonta egyszer megdughasson bárki tud.


A srác pont úgy viselkedik, mint aki megbánta az összeköltözést, és direkt ki akarja provokálni a szakítást. De hogy nem szeret, az egész biztos.

2017. máj. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Akiket ver a párjuk, azok is azt szokták nondani, hogy "de amúgy aranyos, meg nagyon szeretem". Aha. Persze.

Hallottál már a "mézeshetek-időszakról"? Nekem inkább az az érzésem, hogy semmibe sem vesz.

Amúgy a nárcisztikusok, illetve a manipulátorok fő jellemzője ez általában, hogy az elején szépeket mondanak, tesznek a kapcsolatért hogy elcsábítsák a másik felet, majd kimutatják a foguk fehérjét.

De ha megteheti veled, miért ne tenné?

2017. máj. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!