Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagáltam volna? Érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagáltam volna? Érdemes kocsit bérelni a barátnőm egófényezése miatt?

Figyelt kérdés

A barátnőm legjobb barátnőjével és neki a párjával fogunk találkozni. Ők messze élnek, így ritka a találkozás, négyesben pedig először fogunk. A lányt már ismerem, a párját még sem én sem a barátnőm nem láttuk.

Ez a pasi eléggé el van eresztve anyagilag, mi közepes színvonalunk élünk korunkhoz képest, egy Renault Thalia kocsink van, a barátnőm barátnőjének a pasijának viszont Porsche 911. A barátnőm behisztizett, hogy mi nem fogunk Thalia-val odaállítani, béreljünk egy kicsit jobb kocsi arra az 1 napra... Szerintem egy hatalmas hülyeség! Nagyon összevesztünk, azt mondta, hogy egy filléreskedő bal...sz vagyok... Most ilyenkor mi a teendő?

F26


2017. máj. 31. 15:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
92%

"nem értem mi ütött belé... :S"


Az ütött bele kérlek, hogy a legjobb barátnő az tulajdonképp versenytárs, akit neki le kell győzni. Jobb kocsival, jobb hapsival, nagyobb kecóval, blablabla... Ők is farokmérnek, mint mi.

2017. máj. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Emiatt nem szeretnék szakítani, másfél éve kitűnőnek megvagyunk, kisebb 1-2 perces vitánk voltak, eddig abszolút nem tűnt ő anyagias lánynak.
2017. máj. 31. 16:12
 13/24 anonim ***** válasza:
96%
Biztosan van ennek valami előzménye a két csaj között, hogy ennyire fel akar vágni a barátnőd.
2017. máj. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
8%

#10

Mert a férfiak jóval nehezebben találnak nőt, mint egy nő férfit. Jóreggelt :)

2017. máj. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, de ez az egész egy hülyeség. Minden nap telefonon beszélnek órákat, nyilván tudná a barátnője, hogy az egy bérelt autó, mivel említette volna neki, ha vettünk volna egy új kocsit... Nem értem őt.
2017. máj. 31. 16:20
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt lesz még aljalom, amikor kibújik a szög a zsákból. Másrészt kölcsönkocsival villogni, na az az igazán kínos. :-D
2017. máj. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Cikinek érzi, hogy ő nem tudott olyan pénzes pasit fogni, mint a barátnője...

Ennyi.


Te meg mondd meg neki, hogy összefutsz holnap egy régi haverral és a nőjével. De nem őt viszed, hanem inkább bérelsz egy olyat, akivel lehet mások előtt villogni.

2017. máj. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
47%

szerintem ez egy provokatív kamu kérdés.

egy alap intelligenciával rendelkező ember, nem csinálna ilyet.

hisz mindenki tudja, hogy nem gazdagok, meg azt is hogy milyen kocsijuk van.

szóval azon kívül hogy körberöhögnének benneteket, más nem hiszem hogy történne ha bérelt menő kocsival mennétek.

azt meg hozzáteszem, hogy egy komolyabb verdára akár milliós kauciót kell kipengetni.

van rá pénzetek? kétlem.

szóval ez a kérdés szerintem csak a szokásos fikázzuk kicsit a felszínes csajokat - frusztrált túlsúlyos kisgyerek kérdése.

2017. máj. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Hagyjuk már ezt az új divatot, akárhány kérdésre kattintok válaszolni, mostanában mindenhol ezt olvasoom, hogy "kamu kérdés", "provokálsz"... Nem kamu, nem provokáció. Ne légy önjelölt pszichológus, nem megy neked.


Egyébként nem egy 20 millás kocsira gondolt, hanem egy kicsivel magasabb kategóriára, mint a Thalia, de már mindegy, úgysem megyek el velük sehova...

2017. máj. 31. 17:36
 20/24 anonim ***** válasza:
90%

Én érzem magam kínosan a barátnőd helyett,szégyen,hogy ilyen nők vannak. Azt bezzeg lefogadom,hogy ő még egy suzuki swiftet se tudna venni magának... Hagyd el, itt ütközik ki az igazi énje.

24L

2017. máj. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!