Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hagyja a párom, h a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hagyja a párom, h a családja lehúzza őt anyagilag? Folyton elkerik a pénzét és én segítem ki pénzzel, nekem ez nagyon kellemetlen. Bővebb lent Én 24nő ő 26 f

Figyelt kérdés
Szóval az anyáék folyton tőle kérnék pénzt, úgy h a a szülei normálisan keresnek.Csak ugye megy a hülyeség a pénz, cigi, tipp is, édesem, chips. ÉS eltapsolhak a pénz. MINDEZ nem érdekelne, ha nekem meg a páromat nem kéne állandóan kisegítő ember. 5_10,000ftvel.Felreertes ne essék, én magamat tartom el, fizetek, mindent, spórolni. EZÉRT nagyon kellemetlen ez az egész. Nem értem miért a páromnak és nekem kell támogatni, megoldási a problémát.
2017. jún. 1. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt google-fordítóval írtad? :D
2017. jún. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Néhány helyen, elgépeltem véletlenül bocsánat. Szóval tippmix is, édesség, cigire megy a pénz, ami nem is érdekelne, ha, nem én és a párom húznank a rovidebbet...
2017. jún. 1. 11:15
 3/11 A kérdező kommentje:
Átirja telom amit akartam irni:(
2017. jún. 1. 11:17
 4/11 Költőnő? ***** válasza:
Első, nekem is egyből a google translate ugrott be xd
2017. jún. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nem normális, mi lesz, ha házat akartok vagy gyereket? A saját jövőjére kell gondolnia, tőled meg ne kérjen, mondjon nemet a szülőknek. Ha van töke hozzá, ha meg anyuci pici fia, akkor tipli, mert nem lesz jobb.
2017. jún. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tudom az elején nem volt ilyen aztán szepen lassan kimerült milyen defektes a szülei. Pedig normális, fehér, atlagpolgarok de a pénzt két kézzel szórják. ÉN EBBŐL kiszállás nem akarom a nyakamba mindenki bajat
2017. jún. 1. 12:33
 7/11 anonim ***** válasza:
Jézusom,az én exem is ilyen volt, csak annak hitelt is raktak a nyakába. Életképtelen volt az egész gyerek,én otthagytam.. Azóta találtam olyan pasit, aki anyagilag teljesen független, normális keretek közt segíti a szüleit, és tudja őket úgy is,ha beüt a krach és nagyobb összegre lenne szükségük.
2017. jún. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ő is rendben lenne anyagilag ha egy fizut nem kéne 3fele tenni vicc az egész. Ő MEG nem áll a sarkára h elég mindig megsajnalja őket pedig ők szarral el a penzt
2017. jún. 1. 13:04
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor a palid sajnos egy igazi BALEK. Változni a helyzet NEM FOG. Súlyosbodni valószínű igen.
2017. jún. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Miért nem beszéled meg vele?

Miért meg nem mondod meg neki, hogy ne adjon nekik pénzt, ha utána meg neki kell kölcsön kérnie?Nem kellemetlen neki egyáltalán, hogy tőled kell mindig kérnie?

Miért nem mondja meg a szüleinek,hogy bocs de nem tudok adni, mert akkor meg nekem nem lesz?

Nem gyógyszerre vagy fontos dolgokra kellene nekik pénz,szóval nem értem miért nem képes nemet mondani.

Ha a szülőknek cigire meg tippmixre kell pénz,akkor vállaljanak be több műszakot ,oldják meg.

Én megmondám a pasinak,hogy bocs de nem tudok adni. Aztán következő hónapban kétszer is meggondolja,hogy ad-e a szüleinek.

Másik kérdés,hogy mit akarsz tőle amúgy?Ha összeköltöznétek, esetleg gyereket akarnátok,akkor komolyan ezt vele meg tudnád valósítani?

2017. jún. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!