Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlságosan szerelmes vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan szerelmes vagyok. Lehet ezt csökkenteni?

Figyelt kérdés

Valószínűleg ostobán hangzik amit most leírok, de ez jár a fejemben...

Volt már kapcsolatom, nem is vagyok olyan fiatal (23). Azonban a páromért túlságosan odavagyok. Van valamilyen módszer, ráolvasás, ördögűzés ami segít rajtam? :) ... Komolyra fordítva a szót, van bármiféle pszichológiai módszer. mantra, vagy bármi ami miatt kevésbé lennék szerelmes belé?

Ő sokkal kevésbé vonzódik hozzám és szeret engem.

Valószínűleg ez az egyik legnevetségesebb kérdés amit közzéteszek itt, de mit tegyek?



2017. jún. 1. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik. :) Ez a fellángolás, ez egy kapcsolatban időről időre előjön.
2017. jún. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajna nem :D de cuki vagy :D

22L

2017. jún. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kis cuki! De nyugodj meg, ez el fog mulni csak idő kérdése. Nálam az összeköltözéskor mult el.
2017. jún. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:D Hát jó, elfogadom a sorsomat.
2017. jún. 1. 13:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, mi is valahogy így vagyunk a párommal.

Legalábbis én így érzem, 0-24-ben ő jár a fejemben, minden róla szól, számolom vissza az időt, szóval a rózsaszín maszlag ott lebeg a szemem előtt közvetlen.

Én azt találtam ki erre, hogy igyekszem elfoglaltságot keresni. Hobbit, kreatívoskodok, tanulok, filmezek, olvasok.

Valami olyannal teljék az idő, ami épít engem, és esetleg beszédtéma lehet későbbiekben a párommal.

Amúgy meg a szerelemre nincs gyógyír, inkább élvezd ki az érzést! :)

2017. jún. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!