Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi boldog, tiszta érzelmeken alapuló párkapcsolatot láttok a környezetetekben?

Figyelt kérdés
Mennyire jellemző a mai párkapcsolatokra általánosságban, hogy valódi szeret és szerelem közi össze a 2 embert, boldogok együtt még a nehézségek árán is. Segítik egymást, törődnek egymással, teljes szívükből szeretik egymást.?

2017. jún. 2. 14:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

A sajátomon kívül, nem túl sokat :/

1 okés házasságot, és talán 3-4 okés párkapcsolatot. De azok is telis tele megalkuvással, és nem is olyan alapokkal.

2017. jún. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Lazy Lover ***** válasza:
54%
a külvilágnak azt mutatják de valóban 1 rakás kaka a kapcsolatuk
2017. jún. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Az, hogy az ember mit mutat kívülre az lehet teljesen ellentétes azzal, hogy valójában mi van belül.


Tehát erre a kérdésre ebből kifolyólag nem is lehet válaszolni, mert sokan csak megjátszák magukat az emberek előtt, és hiába látod azt kívülről, hogy mennyire boldogok, amikor valójában a négy fal között pedig ölik egymást.


Csak a sajátomról tudok nyilatkozni, az pedig nagyon boldog őszintén.

2017. jún. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Összeszámoltam:0
2017. jún. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon sokat, szinte a teljes baráti körünk és szinte valamennyi kollégám boldog házasságban él. A legtöbben a huszas éveik közepén a harmincas évek elején találták meg a párjukat. Most a harmincas éveik közepén van kisgyerekük. Elég közeli a kapcsolatunk sokukkal és tényleg azt látom, hogy boldog, kiegyensúlyozott kis családok. A miénk is az :-)
2017. jún. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Privátban kaptam, hogy ez csak önámítás. Nem az. Öt-tíz éves házasságok, amelyek már érett fejjel kötettek, amikor az ember már ismeri saját magát, tudja mit vár el egy párkapcsolattól. Szépen foglalkoznak a gyerekekkel, vannak közös családi programok, de mindenkinek megmaradtak a régi barátságai is. Nem sűrűn, de azért rendszeresen találkozunk a régi barátokkal, a kollégákkal meg ugye szinte napi szinten. Nem azt mondom, hogy mindegyikük élete csupa móka és kacaj, megvannak a saját problémáik, anyagi, egészségügyi, stb. De együtt küzdik le őket.
2017. jún. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva én azt látom, hogy a gyerekek és az anyagi kényszer tartja össze leginkább a párokat az ismeretségi körömben. Lehet, hogy van némi szeretet is, de szerintem nem világra szóló érzelmek...
2017. jún. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%
5-10-15-20 év után szerintem nem is kellenek világraszóló érzelmek. A szerelem egy idő után elmúlik. Marad a szeretet, egymás megbecsülése, tisztelete, küzdés a közös célokért. Normális kommunikációval és a másikra figyeléssel nyert ügye van egy kapcsolatnak.
2017. jún. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem sokat, bár egyrészt nem látok bele olyan mélyen mások kapcsolataiba, másrészt 31 évesen az én korosztályom még viszonylag friss, esetleg pár, nagyonmax. 10 éves kapcsolatokban vannak.

De azért idősebbeket is ismerek, akik szeretik egymást és kitartanak egymás mellett. Újrakezdő párról is tudok.

Sebek, bántások persze mindenhol vannak, voltak, ahogy nehézségek is. De úgy gondolom, a párkapcsolatok nem csak azért azért köttetnek, hogy segítsük egymást és támogassuk egymást, hanem hogy lelkiel fejlődjünk, tanuljunk.

2017. jún. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

0


Mindenhol szerepet kap az egymáshoz illés, külsőben, anyagiakban, egyebekben. Egyfajta véd és dac szövetséget kötnek inkább az emberek a külvilággal szemben, belül emésztődnek, nem boldogan lebegnek.

2017. jún. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!