Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Kiábrándító az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Kiábrándító az ha egy huszonéves lánynak akivel randiztok már volt kapcsolata nála sokkal idősebb férfival is? Hogy álltok ehhez hozzá?

Figyelt kérdés

Most jelenleg 2 férfi van az életemben akivel ismerkedek. Az egyik idősebb mint én (vele komoly kapcsolatot nem tudok elképzelni) de nagyon kedvelem és vonzódok hozzá. A másik velem egyidős, vele komolyabban is el tudnám képzelni. A múltamról tudni kell hogy volt egy komoly kapcsolatom egy 20 évvel idősebb férfival. Utólag persze már tudom hogy hiba volt, fiatal voltam és buta, de tanultam az esetből, és nem is siránkozok rajta.

Nos a kérdésem a húszas és a negyvenes férfiakhoz is szólna, mert attól tartók a huszonévesek emiatt lenéznek. Mert amikor legutóbb találkoztam a sráccal akkor szóba jött a dolog, tudott róla hogy volt valakim aki idősebb volt, és hát elég furán reagált amikor felhozódott. És nem szeretném ha emiatt lenézne. Az idősebb férfi esetében pedig attól tartok hogyha elkezdenék rá nyomulni valamilyen szintek akkor ő azt hinné hogy én csak az idősebbekre bukok, és ezért lenéz. Vagy pedig azért mert hülyeséget csináltam, mivel ő elég komoly ember... nem tudom....Pedig nem bukok az idősebbekre, egyszerűen ez csak így alakult. De valahogy rosszul érint amikor valakinek előítéletei vannak. Mivel kisvárosban élek ez elkerülhetetlen, mindent tudnak a másikról az emberek.

Azon is gondolkodtam már hogyha valaki alapból előítéleteket hoz akkor jobb is hagyni a kapcsolatot...

Szóval hogy állnak ehhez hozzá a férfiak? Minden korosztályból írhattok.



2016. máj. 10. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha van valami bűnös dolog a múltadban és azért elítélnek az nem számít előítéletnek.

Ha normális párkapcsolatod volt az idősebb férfival akkor meg nincs mit szégyellni rajta.

Van valami furcsa a gondolkodásodban,mintha nem az egyenes utat járnád és emiatt bűntudatod lenne.

2016. máj. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Most lehet itt szépíteni a dolgokat, de bennem a következő dolgok fogalmazódnak meg.

1. Nem foglak elítélni, nem fogok rád semmit mondani, én azt írom le, amit tapasztalok. Az ismerettségi körömben azok a lányok, akik idősebb faszival járnak, mindenkinél döntő jelentőségű az anyagiasság. Persze, mondják, hogy érett, tapasztalt. Na de kérem, aki kutyafüles képeket dob fel magáról instára,meg snapchat-re, és ő mondja, hogy a korabeli srácok éretlenek, ott nagyokat röhögök.

2. A férfiakban van versengés. 40 éves pasija volt, mit adhatott neki. Hova vihette el, milyen ajándékokat kapott tőle. Hogy tudom én ezt 20on éves fejjel teljesíteni? Nem fog hülyének nézni a kevesebbhez, amikor hozzá van szokva a többhöz?

3. Vajon annak a faszinak csak szeretője volt, és belerondított egy házasságba, vagy szingli volt, amikor összejöttek? -> Ha szerető, akkor elég nagy erkölcsi aggály merül fel a lánnyal kapcsolatban.

4. Most akkor hozzám vonzódik egyáltalán, ha 40 éves faszija volt?

5. Apakomplexusa van?

Ezek a dolgok. Még egyszer elmondom, nem tudom hány éves vagy, a korokat tippeltem, nem ismerek semmi sztorit, nem ítéllek el emiatt, de nekem ezek ugranának be első körben. 22/F

2016. máj. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Utólag persze már tudom hogy hiba volt, fiatal voltam és buta, de tanultam az esetből.."


Miért volt hiba?

Miben voltál buta?

Mit tanultál az esetből?

2016. máj. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, én nő vagyok, de ehhez hozzászólok, ugyanis érintett vagyok ilyen téren.

30 éves vagyok, 27 évvel idősebb a párom.Igen, az én korosztályom furcsán néz, de attól függ, kik néznek furcsán.Nos, a 30-as férfiak hülyének néznek, a 30-as nők nem reagálnak erre sehogy, illetve ha igen, akkor normálisan.A tizen és huszonéves lányok irigyelnek.

Nem értek egyet az anyagiakkal, a tapasztalattal annál inkább.Szóval ezen ne emészd magad, ha valaki emiatt elítél, az még akkor bőven gyerekaggyal rendelkezik.

Hidd el nekem, hogy két ember boldogsága nem a korkülönbségen múlik.

2016. máj. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem
2016. máj. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm az őszinte válaszokat!

A pénz abszolút nem volt szempont, mert egyáltalán nem úgy állt jól anyagilag, nem halmozott el ajándékokkal, és ez a magamutogatás sem az én műfajom. És nem is szerető voltam. De teljesen jogos amit írtatok, mert biztos hogy sok kapcsolatra ezek jellemzőek.

Egyébként azért volt hiba mert rózsaszín ködben éltem, és nem voltam képes magamnak bevallani hogy ez a kapcsolat működésképtelen (nem a körkülönbség miatt, hanem alapból nem illettünk össze) akkor sem amikor már nem is éreztem magam jól vele. És azt tanultam hogy először ki kell ismerni egy férfit, utána gondolkodni hosszabb távon. Meg azt hogy az ész nem feltétlenül jár a korral :D

Meg egyszerűen még éretlen voltam, és nem tudtam felelősségteljes döntéseket hozni. Bár szerintem fiatalon ezzel mindenki így van.

2016. máj. 10. 20:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem csak az abrandit ki hogy nem velem volt.
2018. máj. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!