Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 10 év korkülönbség sok? 32...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 év korkülönbség sok? 32 nő, férfi 43 Okozhat e problémát ez a későbbiekben?

Figyelt kérdés
2017. jún. 3. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem tök okés :)

22L

2017. jún. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A férfiak korábban halnak, hamat megözvegyül a nő.
2017. jún. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat, aki 40 évesen készül összejönni egy 19 éves lánnyal. Szerintük belefér. Más véleménye meg nem beszámítható ilyen esetben.
2017. jún. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nem mennék bele, de te tudod. Probléma mindig lehet.
2017. jún. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 RoseTyler ***** válasza:
Nálunk nem sok.
2017. jún. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Rajtatok múlik okoz e problémát. Ha mindketten tudtok kommunikálni egymással és hajlandóak vagytok kompromisszumra, akkor nem lesz probléma. Ja és egymás elfogadása. Nálunk 38N és 52F. Lassan két éve együtt.

Legyetek boldogok!

2017. jún. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Semmilyen téren nem érzed hátránynak?
2017. jún. 3. 17:01
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerencsére mindketten alkalmazkodó tipusúak vagyunk, kiegészitjük egymást. Biztonságban érzem magam mellette, testileg lelkileg. Semmilyen téren nem érzem hátránynak.

Valamiért kiírtad ezt a kérdést, neked sok a 10 év, zavar a külvilág véleménye?

2017. jún. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nalunk 20L 28F a felallas. Imadjuk egymast es mindent meg tudunk beszelni, legjobb kapcsolat mindkettonknek, megtalaltuk az Igazit. :)
2017. jún. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

100 éve ezt tartották a normálisnak, szóval nem tudom mi gond volna.

Én már éltem kétszer ekkora különbséggel is, bő 10 évig, és nem a kor különbség miatt lett vége.

De, ha téged aggaszt, akkor nem tudom....

2017. jún. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!