Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 éves nő - 44 éves férfi....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves nő - 44 éves férfi. Szerintetek hosszú lesz a házasságuk?

Figyelt kérdés

Van az ismerősi körömben egy 30 éves lány. Csinos, jól öltözik, diplomás. Megismerkedett kb. 2-3 éve egy most 44 éves pasival, akihez tavasszal feleségül is ment (nem azért, mert jön a baba, hanem "csak úgy").

A pasi korábban sportoló volt, jól tartja magát, de azért látszik rajta a kora, őszül, stb... Elvált ember, korábbi házasságából van két gyereke is. Jelenleg cégvezetőként dolgozik.

Szerintetek mit akar egy fiatal nő ettől a palitól? Hosszú életű lesz a házasságuk?



2016. okt. 3. 08:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
80%
Ha szeretik egymást akkor igen
2016. okt. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
97%
Azert ebben a korban ez mar nem egy olyan eszeveszett korkulonbseg.
2016. okt. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
38%
Sportoló volt, jól tartja magát és cégvezetőként dolgozik. Na vajon miért van vele? És lehet lepontozni...biztos nagyon szerelmes:)
2016. okt. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
94%

Tudnák jósolni, megmondanám. Van pár ismerősöm ilyen korkülönbséggel és baba, boldogság van évek óta. Például, 35 a nő és 53 a pasi. Sugárzik róluk a boldogság.

Az, hogy 1-2 év korkülönbség van csak, semmire nem garancia. A nagy korkülönbség sem tuti váláshoz vezet.

2016. okt. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
60%

Miért ne lehetne?! Nekem világ életemben a nálam idősebb pasik jöttek be, mikor 32 évesen szingli lettem újra, akkor is a 40 körüli pasik érdekeltek. Velem egykorú, pláne fiatalabb pasi egyszerűen nem illik hozzám, a mostani 30-asok meg sokszor olyanok még, mint a huszonévesek: csak a buli, laza kapcsolatok, semmi komoly.

Gondolkodásban, világnézetben és távlati célokban hozzám is jobban illene egy 44 éves, mint egy 34 éves férfi.

2016. okt. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

3-as válaszoló!

Direkt ezért emeltem ki, hogy diplomás. Jó munkahelye van, nincs ráutalva a pasira. Nincs gyereke, külön lakásban élt egyedül, míg össze nem jött ezzel a férfivel, saját autóval mozog.

Mégsem tudom elképzelni, hogy a szerelem miatt van együtt egy tőle sokkal idősebb, gyerekes pasival.

De akkor mégos miért vannak együtt?

2016. okt. 3. 09:30
 7/29 anonim ***** válasza:
Ezt ennyiből nem lehet megmondani. Akár hosszú is lehet, ha igazán szeretik egymást és el tudják fogadni a korkülönbség okozta ellentéteket.
2016. okt. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
78%

Ne haragudj, kérdező, de nem sokat tudsz a párkapcsolatokról, ha azt gondolod, hogy az általad felsorolt tényezőkön múlik a házasság sikere, vagy kudarca... nagyon nem!

Sokkal több múlik a személyiségen, empátián, konfliktuskezelési készségeken és még lehetne sorolni azokat a tényezőket, amelyek IGAZÁN számítanak. Ez pedig nem függ a kortól, külsőtől, anyagiaktól, diplomától, pozíciótól.


Tudod, a családomban van ennél nagyobb korkülönbségű kapcsolat is. A férfinak volt már gyereke előző házasságából. Ha jól számolom, már kábé 20 éve élnek boldog házasságban.

2016. okt. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha 20 éves lenne a lány akkor megérteném a kérdést de így nem igazán értem mi a probléma. Ebben a korban szerintem nem gáz. Főleg ha a pasi fiatolos, a csaj sem 20 éves már...
2016. okt. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lesz hosszú, nem a koruk miatt mennek szét.


Azonos korú emberek is naponta válnak a világban.

2016. okt. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!