Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismertek párokat, ahol a nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek párokat, ahol a nagy korkülönbség előbb-utóbb kibukott és véget ért a kapcsolat? 10-nél többre gondolok.

Figyelt kérdés

2016. aug. 2. 23:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Persze, de a kapcsolatok soha nem emiatt értek véget.
2016. aug. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Vajna Timivel dugjátok össze a fejeteket, szerintem a jövőre nézve ez a kérdés nála is aktuális lesz. :)
2016. aug. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

Csak ilyenről tudok, de már 5-8 év is sok.

Ekkora korkülönbséggel egy ismerősöm sem maradt együtt.

2016. aug. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek.


A pasi 32, a csaj 20.

A csajnak persze imponált, hogy "érett férfi" udvarol neki, akinek van egzisztenciája, lakása, kocsija. El tudja hívni étterembe, tud venni neki ezt-azt.

A pasinak imponált, hogy a csaj hamvas, sehol az öregedés jelei, és "érettebben gondolkodik a koránál", amit én akkor se értettem, meg most sem, mert pont olyan, mint bármelyik 20 éves.


Aztán összeköltöztek, mert ők igenis megmutatják mindenkinek, mennyire rohadtul szeretik egymást.


Első gond ott kezdődött, mikor a srác elkezdte pedzegetni, hogy egy darabig kisegíti, de jó lenne, ha a suli mellett dolgozna is, mert be kéne szállni a rezsibe. A csaj meg vérig volt sértve, hogy ő nem levelezőn tanul, nappali tagozatos, és neki most az a munkája, hogy tanuljon. Ő aztán ugyan nem...


Jött a második fokozat, hogy OK, hogy tanul, de mondjuk jó lenne, ha az eltartásért cserébe legalább takarítana, kimosná a ruhákat, elmosogatna, magyarán rend és tisztaság legyen otthon. Mert az, hogy kifolynak a ruhák a szennyestartóból, és áll a mosatlan edény két napig, elég ciki.

A csaj hisztizett egy sort, hogy most hol erre kell készülni, hol vizsgázik, hol arra, suli után is még bőven van tanulni valója. Nem úgy van, hogy négykor hazamegy a melóból, és másnap reggelig nem is kell rágondolnia.


A folyamatos viták, veszekedések közepette persze jöttek az egyéb jó ötletek, mitől lesz szoros a kapcsolat.

A csaj elkezdte pedzegetni, hogy eljegyzés, esküvő, stb. Aztán úgy gondolta, hogy ha teherbe esik, akkor már muszáj lesz...

A pasi meg úgy gondolta, hogy ő akkor vállal majd vele gyereket, ha már befejezte a tanulmányait, dolgozott, kap GYED-et, és esetleg a kicsi másfél-két éves korában megy is vissza dolgozni, mert neki bőven odaver anyagilag, hogy suli alatt eltart még egy embert, még kettőt további pár évig nem szeretne. Vagyis vagy abortuszra megy, vagy költözik, mert itt volt elege.

A csaj persze vérig volt sértve, és mindennek elmondta, hogy nem képes vállalni a közös gyereket, meg hogy ő akkor is megszüli, stb, stb.

Most ott tart a sztori, hogy a csaj nem tanul, nem dolgozik, otthon lakik a szüleinél az egy éves gyerekkel, a pasi fizet valami 20 ezer gyerektartást, és összejött egy 35 éves nővel, akinek már van két gyereke, és esze ágába sincs szülni még egyszer.

2016. aug. 3. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

:-) egy 20 éves és egy 32 éves között ég és föld a különbség! Máshol járnak az életben,mást akarnak,más lehetőségeik vannak. Az egyik tanul,bulizik,a másik dolgozik,karriert épít.

10 év múlva egy 30 és egy 42 éves esetében már nem.ilyen éles a különbség!

2016. aug. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

ma 05:49

4-es válaszoló

Ismerek ilyen csajokat.

+ kihagytad utána felvan háborodva "anyuka" mi az hogy aljas,mocsok,sz1mét apuka nem ad neki több pénzt, miért nem vesz semmit gyerekének,miért nem foglalkozik gyerekével,miért költi pénzt más gyerekére mert szerinte azt pénzt rá(anyukára) meg gyerekének kéne költeni...stb

2016. aug. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A nagy korkülömbség előbb utóbb mindig kibukik. Ritka kivétel az, amikor nem, de mint tudjuk kivétel erősíti a szabályt. Szerintem ami még belefér +- 4-5 év. Itt még nincsenek meg a generációk közötti különbségek, nagyjából ugyanaz a korosztály, még ugyanúgy asszociál dolgokra, mert nagyjából ugyanazt élték meg. Különböző generációk meg mát nem, és ez fesztségeket szül hosszabb rövidebb távon.


Pl: Én 29 éves vagyok. Ha nekem azt mondják, h alternatív zene, akkor én a Kispál és a Borz-ra asszociálok egyből, míg egy 20-onpár éves lány a Halott pénzre (én azt sem tudom mi az). Vagy ha meghallom, h Ronaldo, nekem nem Cristiano jut eszembe, hanem a Brazil Fenomén. De mondhatnék bizonyos élethelyzeteket is, amit tök máshogy látnak a különböző korosztályok.


És ezek a különbségek szép lassan megölik a kapcsolatot... Ritka az amikor nem. Legalábbis én a környezetemben ezt tapasztalom.

2016. aug. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

4-es!


Nálunk 23N/35F volt a felállás (igaz, vége is lett félév után, mondjuk én még bírtam volna, más kérdés, hogy a férfi döntött így), de nekem eszem ágában nem lett volna hisztizni ilyenek miatt, mint a fent említett lány. Egyrészt már maga az örömet okozott volna, hogy összeköltözünk (terveztük is), egyetem (nappali) mellett dolgozom is, mióta elkezdtem, tehát van keresetem, plusz, ha már együtt élek valakivel, akkor van bennem annyi tartás, hogy ugyanúgy kiveszem a részem a házimunkából vagy még jobban, mint a párom, feltételezve, hogy nekem talán még így is több időm van (diákmunka+nappali tagozat mellett). Azt nem mondom, hogy nagyon tapasztalt lennék, mert első kapcsolatom volt 23 évesen és fél után vége szakadt, nem is teljesen értve az okát, tehát lehet, hogy időközben egyre nyilvánvalóbb lett volna a korkülönbség, nem tudom. De elég hasonló karakterek voltunk még így is, ő lélekben 27-nek érezte magát (nem ő az egyetlen harmnicas pasi, akitől ilyet hallok). Szerintem az is számít, hogy a másikkal mennyire lehet kommunikálni, én pl. nem vártam volna el, hogy x idő után megkérje a párom a kezemet, gyerek alapból nem jutott volna eszembe, amíg egy biztos egzisztenciát nem teremtek MAGAMNAK, de hát mindenki más. Ezzel én sem azt akarom mondani, hogy tökéletes vagyok, mert a párom a szakítási indokok közé sorolta azt, hogy "lehet, hogy nagy a korkülönbség mégis", nem tagadom, lehet, hogy agyban még érnem kell, de szerintem nincs az összes ilyen kapcsolat halálra ítélve.

2016. aug. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%

Ha az egyik 20, a másik 30 körüli, akkor az a gond, hogy a fiatal még éretlen, nincs elég élettapasztalata, nem épített fel egzisztenciát. Az idősebb pedig már többnyire komoly kapcsolatra vágyik, családra, gyerekre, nem ér rá kivárni, amíg a másik kiéli magát.


Egy 30 és 40 év körüli akár jól össze is illik, ha el tudják fogadni a korkülönbséget, akkor sem feltétlen gáz, ha a nő az idősebb. Bár ebben az esetben az idő múlásával kibukik a korkülönbség, mert a pasi 40 évesen még ereje teljében van, sok nőnek vonzó, egy 50 éves nő többnyire már elkezd klimaxolni. Ha ezen átlendülnek, akkor pár év, és újra visszaállhat a harmónia.


Meg van az a jellemző eset, mikor a nő 20-30, és a pasija legalább 20 évvel idősebb. Akkor igen rövid idő alatt kibukik, hogy egy ennyi idős nő még válogathat. 30 évesen meg fölötte a legjobb a szex, és nő az étvágy, amíg egy 50+ férfi elkezd hanyatlani, és akár potencia problémái is lehetnek. Ha szex nem fontos egyik félnek sem, akkor jól elélhetnek egymás mellett.


Alapvetően azt mondanám, hogy minél fiatalabbak, annál többet nyom a latban a korkülönbség, és ahogy idősödnek az emberek, úgy lesz kevésbé lényeges 10 év.

2016. aug. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálunk 10 év a korkülönbség.Én 28/N,a férjem ugye 38.Én alapból az érettebeket kedvelem,semmi atrocitásunk nem szàrmazik ebből,kivéve a gyerekvállalás.Ő màr persze szeretne ,én még nem.Még nem érzem kész magam az anyasàgra,de a férjemet is megértem,hogy ennyi idősen már szeretne gyereket.
2016. aug. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!