Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor vesztetek össze a párotokkal legelőször?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból kérdezem, és azóta sokszor van veszekedés, vagy csak éppen egyszer-egyszer előfordul ?
2017. jún. 4. 18:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát.... mi elég soká (legalább is szerintem a másfél év sok).

Belekukkantottam a Skype beszélgetéseibe (szánom-bánom) és ott megláttam egy olyan chatet egy másik csajjal ami eléggé megbántott. Igazából azt sem hívnám kifejezetten veszekedésnek, mert én a fejére zúdítottam a nyűgömet, bőgtem egy sort, ő meg megvárta még olyan állapotba kerülök, hogy normálisan lehessen velem beszélni, és azután elmagyarázta.

2017. jún. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

és mit tudott rajt magyarázni?

Megértetted ? :)

2017. jún. 4. 18:58
 3/11 anonim ***** válasza:
Megértettem, mert teljesen félreértelmeztem amit olovastam, csak hát előbb jött a kiakadás része :D
2017. jún. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy jól alakult végül:).
2017. jún. 4. 19:13
 5/11 anonim ***** válasza:
21%
"megvárta még olyan állapotba kerülök" = megvárta míg hihető magyarázattal tud szolgálni
2017. jún. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Aznap mikor összejöttünk :D

Ugyanis már 7 éve vártunk az első éjszakára, (messze laktunk egymástól, nekem közben lett valakim, ő Canadában lakott 2 évig) de valahogy túlizgultuk a dolgot mindketten

Azóta is együtt vagyunk, ennek 4 éve

2017. jún. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Én is a legtöbb sztorit arról hallom, hogy már kapcsolat előtt, vagy a kapcsolat első napjaiba :D

Alig hallok olyat, mint az első válaszoló, hogy 1,5 évig semmi zűr

2017. jún. 4. 20:23
 8/11 anonim ***** válasza:

Mi is az első egy hónapba de mi rendszeresen veszekedünk kisebb "oltogatások" kb napi szinten ez általába olyan hülyeségek miatt mint pl ő nem hallja telefonba mit mondok ekorra én már durvábban mondom erreő megsértődik😅 vagy ilyen jellegű bagatel fa szságok miatt mindig összeszólalkozunk. Olyan igazi veszekedés 3-4 havonta van de az is a semmiből indul aztán úgy felfújja mintha megcsaltam volna vagy nem ia tudom.

Ő a férfi mielőtt még azt hinnétek én vagyok ilyen hisztiláda. De 5 éve megértésben szeretetben élünk😅😅 ja nem.

2017. jún. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ utolsó :D :D
2017. jún. 4. 20:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves 5-ös, pont nem kérdeztem a véleményedet.
2017. jún. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!