Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit ilyenkor szerintetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ilyenkor szerintetek a lég jobb megoldás?

Figyelt kérdés
Kezdem az elejétől.18 éves voltam amikor rá találtam arra a lányra akivel most is együtt vagyok,akkor még nem tudtam,de úgy érzem hogy nekem ő az igazi,ő a tökéletes nő a számomra.2015.03.11 ekkor jöttünk össze hivatalosan,ekkor kérdeztem meg tolle hogy lesz e a barátnőm,de az előtt már 3-4 hónapja talalkozhatnank,ő akkor meg csak 14 éves volt én pedig 18.Azóta együtt vagyunk,de sokat változott a kapcsolatunk,már semmi sem olyan mint az elején.Sokat vitatkozunk,félek hogy el fogom öt veszíteni,azt mondta hogy szeret de az a nagy szerelem ami volt az elején el múlt,de ennek ellenére nagyon szeret de már kicsit kezdi unni is ezt a kapcsolatot,de el veszíteni nem akar engem,én se őt.Attól félünk mind a ketten hogy túl fiatal volt még amikor össze jöttünk,nem tudta ki élni magát,és fél, és én is félek attól hogy emiatt nekünk nincs közös jövőnk...amiért olyan fiatalon jött össze velem,neki én vagyok még az első minden téren!Nem tudom mi tevő legyek legyünk,nem akarjuk el veszíteni egymást,de félek hogy később vágyni fog valami újra,vagyni fog arra hogy ki tudja élni magát meg mielőtt le kötné magát egy életre...nem tudom mit tegyek tegyünk azért hogy legyen közös jövőnk együtt és ne keljen szét váljunk...

2017. jún. 5. 02:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyissátok meg a kapcsolatot és akkor ezzel nincs probléma.
2017. jún. 5. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted hogy nyissuk meg?
2017. jún. 5. 10:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Fiatalok vagytok, meg még kislány volt, mikor összejöttetek.

Igaza van, hogy lépni akar, miért ragadjon bele egy nem jó kapcsolatba - mert ugye tenni érte nem tudtok nagyon, hisz tapasztalatotok sincs igazából.


Üljetek le komolyan beszélgetni egy nagyot, mászkáljatok el programozni, de van az a pont, ahol már mindegy, mert maximum tovább tart a szakításig vezető út, de pozitív változás nem következik be.


Nálunk is ez volt, fél évig kapaszkodtunk tök feleslegesen a másikba. Semmi értelme nem volt, csak tönkrementünk benne mindketten.

2017. jún. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!