Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Inkább fogadjam el a nyitott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább fogadjam el a nyitott kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Eddig 5 komoly kapcsolatom volt, mindegyiknek azért lett vége, mert a párjaim 2-3 év után már elkezdtek kikacsintgatni a kapcsolatból, titokban társkeresőztek, bulikban ismerkedtek, volt megcsalás is stb. Én nagyon törődő, szerető társnak vélem magam, más engem nem foglalkoztat, amikor kapcslatban vagyok. Csinos, szép nőnek mondanak, mindig adok a külsőre, a hálószobában is mindig próbálok valami újra törekedni, kezdeményezek spontán dolgokat stb. Bármikor lehetett rám számítani. Mégis mindig kezdtek megunni az idő teltével. Most új párom van, fél éve vagyunk együtt, felhozta, hogy mi lenne, ha nyitott kapcsolatban lennénk, mert neki szüksége van a változatosságra, de ezt ne vegyem magamra. Feltételezem ez előbb-utóbb minden kapcsolatban fel fogja ütni a fejét, hogy szexuálisan megunják a férfiak a párjukat, bármit is tesznek ellene. Nyilván vannak olyan férfiak, akiknek erre nincs igénye, de az eddigi párjaim is azt állították, hogy ők csakis a komoly kapcsolatban és hűségben hisznek, eleinte nyoma se volt, hogy majd ez lesz... Érdemes inkább hagyni ezt, hogy nyíltan csinálja, mintsem, hogy valaki becsapjon? Vagy maradjak egyedül, ha sosem találkozom pont olyan férfival, aki nem csak állítja, hogy hűséges típus és nem vágyik másra? 36 éves vagyok, lassan kifutok az időből családalapítás terén, szóval nem tehetem meg, hogy a végtelenségig váltogatok...
2017. jún. 5. 11:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
En a helyedben inkabb parkolopalyara allitanam ezt a parkapcsolatosdit, mert iszonyatos beletorodott szolgalelkuseg arad a soraidbol, es valoszinuleg pontosan ezert is hasznalnak, majd dobnak el teged mint valami zsepit, es ezert valasztod sorozatosan a rossz ferfi mintat magad melle (kicsit olyan mint amikor az alkoholista gyermeke mindig bantalmazo alkoholistak valaszt maga melle). Aki meg ilyen otletekkel jon neked, meg ilyeneket tesz veled, ott nem el kell gondolkozni, hanem szo nelkul kicseszni az illetot mint a macskat szarni.
2017. jún. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%

Attól függ. Ha az a cél, hogy 40 évesen egyedül nevelj egy kisgyereket, mert a nagy nyitottságban a pasi talált jobbat és lelépett, akkor hajrá!

Ilyen alakkal közös kutyában se gondolkodnék, de én családot szeretnék. Ha csak gyereket akarnék, akkor keresek egy okos, helyes, tehetséges fiatal bikát, és felcsináltatom magam, aztán többé nem találkozunk.

2017. jún. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj bele. Nem vagy ilyen típus, ezért nagyon fog bántani a dolog. Valószínűleg egyébként folyton ugyanabba a típusba botlasz, csak nem veszed észre.
2017. jún. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Inkabb azt gondold vegig, mi az oka annak,hogy folyton ilyeneket fogsz ki.


en kilepnek ebbol a kapcsolatbol.

2017. jún. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
48%
Az ilyen típusú pasikat szépen ki kell vágni az ajtón, amint felhozzák az elképzelésüket.Te nem az a típus vagy.Megalkudni meg nem kell mindenáron, ezt mindig tartsd szem előtt.
2017. jún. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Interferencia ***** válasza:
100%
Csak olyannak érdemes nyitott kapcsolatba belemenni, aki szintén vágyik rá, vagy minimum egyáltalán nem zavarja, ha mással fekszik le a párja. A leírás alapján ez rád nem igaz, így semmiképpen se menj bele. Valóban érdemes pl. pszichoterápia útján feltárni, hogy miért mindig ilyen emberekkel jössz össze, ez már valószínűleg nem véletlen.
2017. jún. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudnál ismerkedni baráti körön belül? Most lehet, hogy fel leszel háborodva(mint a legtöbb nő ilyenkor), de nincsenek partiképes pasik a barátzónádban? Akiket már valamennyire ismersz és velük nem választanál zsákbamacskát? Szerintem biztos van olyan ürge, akivel régóta kerülgetitek egymást, a szimpátia is mindig megvolt, de sosem lépett egyikőtök sem egy magasabb szintre. Ezen kellene elgondolkozni.


A leírást olvasva elszörnyülködöm(meg úgy általában is), mekkora egy aberrált marhaság ez a nyitott kapcsolat. A szeretet nélküli modern világ produktuma. Bravó.

2017. jún. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Interferencia ***** válasza:
50%

7-esnek OFF:


Valóban sokkal jobb volt amikor szinte mindenki érdekből házasodott és nyílt titokként félredugott, szeretőt tartott.

2017. jún. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
20%

ezt csakis MAGADNAK köszönheted, mert ezeket a pasikat csakis TE választottad!


Rázz kezet önmagaddal!

2017. jún. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Amikor "választottam" őket semmi nyoma nem volt, hogy így vélekednek a dolgokról. Hozzáteszem, határozottan állítottak, hogy komoly kapcsolatot, majd családot szeretnének, elítélik a megcsalást. Aztán mégis másként lett...Minden tekintetben teljesen átlagos férfiak, nem milliomos, kigyúrt "bikákkal" volt dolgom. Volt köztük csendesebb, magánakvalóbb típus is, nagyszájúbb, határozottabb is. Eltértek egymástól személyiségileg, szóval még azt sem mondhatnám, hogy egyértelműen egy típushoz vonzódom.
2017. jún. 5. 12:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!