Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Inkább fogadjam el a nyitott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább fogadjam el a nyitott kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Eddig 5 komoly kapcsolatom volt, mindegyiknek azért lett vége, mert a párjaim 2-3 év után már elkezdtek kikacsintgatni a kapcsolatból, titokban társkeresőztek, bulikban ismerkedtek, volt megcsalás is stb. Én nagyon törődő, szerető társnak vélem magam, más engem nem foglalkoztat, amikor kapcslatban vagyok. Csinos, szép nőnek mondanak, mindig adok a külsőre, a hálószobában is mindig próbálok valami újra törekedni, kezdeményezek spontán dolgokat stb. Bármikor lehetett rám számítani. Mégis mindig kezdtek megunni az idő teltével. Most új párom van, fél éve vagyunk együtt, felhozta, hogy mi lenne, ha nyitott kapcsolatban lennénk, mert neki szüksége van a változatosságra, de ezt ne vegyem magamra. Feltételezem ez előbb-utóbb minden kapcsolatban fel fogja ütni a fejét, hogy szexuálisan megunják a férfiak a párjukat, bármit is tesznek ellene. Nyilván vannak olyan férfiak, akiknek erre nincs igénye, de az eddigi párjaim is azt állították, hogy ők csakis a komoly kapcsolatban és hűségben hisznek, eleinte nyoma se volt, hogy majd ez lesz... Érdemes inkább hagyni ezt, hogy nyíltan csinálja, mintsem, hogy valaki becsapjon? Vagy maradjak egyedül, ha sosem találkozom pont olyan férfival, aki nem csak állítja, hogy hűséges típus és nem vágyik másra? 36 éves vagyok, lassan kifutok az időből családalapítás terén, szóval nem tehetem meg, hogy a végtelenségig váltogatok...
2017. jún. 5. 11:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
48%

Nehéz a helyzeted, nem tudok tanácsot adni és nem is igazán akarok... :(


Viszont számomra megdöbbentő, hogy félév után a nyitott kapcsolat már szóba kerül. Mert ha 5-10 év után, akkor oké, napi rutin lett, mentsük a menthetőt. De hat hónap alatt én még éppen csak kilátok általában a rózsaszín ködből :( Szerintem ez a faszi nem szeret téged, és csak kihasznál... :(

2017. jún. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
35%
Ne fogad el, kitartás.
2017. jún. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező, jól megfogalmaztad, sajnos rengeteg az olyan 20-30-as férfi, aki Hazudja a komoly kapcsolatot, sőt odaköltözik a nő lakásába, sőt ott is megcsalja többszörösen, sőt amikor ezt a családalapításra lelkileg és anyagilag felkészült nő észreveszi és kényelmetlen neki a helyzet, gerinctelenül angolosan eltűnik.

Ez az egyik legnezebb helyzete és kérdése a mai magyar társadalomnak, egyelőre én is kíváncsi vagyok a válaszolókra. 1-es válaszolónak megjegyezném, hogy sajnos az ismerkedési "piacon" hemzsegnek az ilyen alakok, divattá vált az ilyen bunkó viselkedés 20-30-as férfiak részéről, így nagyon nehéz tényleg komoly szándékú, elhivatott magyar férfit találni. Nem csodálom, hogy 15 éven belül rengeteg lett a vegyesházasság magyar nők és színes férfiak között, amely persze sok szempontból nem a legjobb.

Azt is megemlítem, hogy konkrét személyt ismerek, ma már 34 éves vidéki férfit, aki min. 10-15 évig ilyen módszerrel spórolta meg az albérleteit Budapesten, majd a megspórolt pénzből vett egy saját házat.

2017. jún. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Megjegyzem, hogy éppen ezeket tapasztaltam a legcsalfább férfi típusnak: "csendesebb, magánakvalóbb típus is", illetve azokat, akik már az ismerkedés elején is csak csöpögtették az érzelmeket.
2017. jún. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Interferencia ***** válasza:
17%
13: Mert a színes férfiak megbízhatóbbak? Na ne röhögtess. Biztos nem jellemző ám a magyar egyedülálló anyuka a félvér gyerekével, á nem.
2017. jún. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
14-es, írtam, hogy volt extrovertáltabb párom is, szóval nem hiszem, hogy ezen múlik. Túlzottan érzelgős egyik sem volt. Csak amikor a jövőről beszéltünk, mindegyik azt mondta, hogy család, gyerekek stb.-t szeretne a közeljövőben.
2017. jún. 5. 12:46
 17/19 anonim ***** válasza:
51%

Ne menj bele. Fél év után ilyent mond? Ennek az lesz a vége, hogy egyedül maradsz a babával.


Kivagnam, mint macskát xarni, ski ilyent mond.

2017. jún. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Hát magadat úgy írod le mint egy főnyereményt de ezek szerint valami hiányzik mégis. Nyitott kapcsolat? Ne menj bele. Sztem megalázó egy nőre nézve. Dug másokat is de fixen maradj meg neki?! Undorító. Ne maradj vele mert a vége ígyis úgyis szívfájdalom. Nem kell kapkodni, a családalapításhoz egy normális kapcsolat kell. Erre fókuszálj és ne azon görcsölj h kifutsz az időből.
2017. jún. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
a kérdező 36 éves, nincs annyira sok ideje már gyerekvállalásba kezdeni
2017. jún. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!