Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert baj neki ez is?

Figyelt kérdés
2 eve vagyok a parommal ki is mutatja hogy szeret meg mondja.is,de ha rajon valami vagy felhuzzak valahol akkor tuti talal rajtam belekotnivalot.meg amugy is pl ha rossz kedvem van vqgy nyugos vagyok azert is belemkot.mert hogy miert kell ilyennek lennem.a vegen meg mar kiabal is velem.csak azert mer rossz kedvem van.meg allandoan hallgat valami videot a telefonon vagy a tv.be es ha eppen rosszkor szolok hozza akkor azert is letol hogy miert.pont most kellett kerdeznem tole valamit.de en honnan tudtam volna valamikor meg nem zavarja ha hozzaszolok.ilyen hulye aprosagokon kiakad,meg ha valamirol mondok neki velemenyt es neki nem tetszik akkor nem nyugodtan kozli hogy ez szerinte nem igy van,hanem felhuzza magat meg szinte akkor is ugy erzem veszekszik velem mert hogy hogyan mondhattam ekkora hulyeseget.multkor is az utcan mondtam valamirol velemenyt hogy en mit csinalnek,erre ezen kiakadt meg az se zavarta hogy az utcan vagyunk,meg hogy mindenki nezett minket ahogy hangosan mondta a magaet nekem.

2017. jún. 5. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
És hajlandó voltál 2 évet elvesztegetni erre az alakra? Kapargasd össze a megmaradt hangyányi önbecsülésedet, és szakíts! Ne maradjatok barátok, legyen tényleges szakítás, amikor minden lehetséges kommunikációs csatornát elvágsz. Ne hagyj lehetőséget a visszatáncolásra!
2017. jún. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Komolyan nem hiszem el hogy ezek valódi kérdések, ez is alig pár órája volt.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Nem hiszem el, hogy ennyi funkcionális analfabéta legyen ezen az oldalon, aki képtelen egyetlen mondatot helyesen leírni... Tuti csak valami kamu az egész.

2017. jún. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mi a sz*rert kell kotekedni?az nem az en kerdesem volt,meg amugy is miert ne lehetnenek ezek az esetek valosagosak.annyi kerdest elolvastam,de mindenhol akad ilyen paraszt bunko aki csak kotekedni jar ide.
2017. jún. 5. 20:05
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

Én alapvetően segítőkésznek tartom magam, de baromi nehéz úgy segíteni, hogy azt sem lehet kihámozni, hogy mit akarsz, mert ömlesztett, központozás nélküli szóhalmaz az egész.

Pontosan ezért linkeltem ide a másik kérdést, ott is le kellett fordítani kb az értelmetlen szöveget, itt sincs másképp.

De ha leírod újra, szép kerek mondatokban a problémát, akkor bizonyára több épkézláb válasz érkezik. :)

Elnézést, ha megsértettelek.

2017. jún. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2017. jún. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fish1 ***** válasza:
A párod folyamatosan a felsőbbrendűségét akarja bizonygatni, ezáltal játszmázik, ezért köt bele mindenbe. Sokat tenni nem tudsz ellene, maximum meghúzni a határokat és nem következmények nélkül elviselni tőle minden ilyet. Ha ez se használ, akkor értelmetlen az egész, nincs benne semmi tisztelet irántad.
2017. jún. 6. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!