Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmet miért zavarja ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmet miért zavarja ha a barátaimmal iszogatok? 19/F

Figyelt kérdés
A barátnőmmel már 9 hónapja vagyunk együtt. nagyon jól megvagyunk, de egyszerüen már régóta fenn ál a probléma, ami az, hogy nagyon roszul érzi magát sőt már szakitani akar az miatt mert, én a barátaimmal( kb hetente 2-3 alkalommal) iszogatok. nem alkoholizásásról van szó, csak 1-2 sör, és csak dumálgatunk csajok nélkül teljesen.

2017. jún. 4. 20:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érezheti, hogy elhanyagolod. Mennyi időt töltötök együtt? Az együtt töltött idő kárára megy a haverokkal az iszogatás?
2017. jún. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
73%
Vagy is, a hét felét a haverokkal iszogatod el. Nő lennék, én is azt mondanám, iszogassál a barátokkal, én meg nézek magamnak egy pasit.
2017. jún. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

kb 2 napot 1 héten.. de teljes 2 napra gondolok...48h

Nekem elég az ennyit vele töltött idő, de neki kevés az amennyit vele vagyok...

2017. jún. 4. 20:58
 4/23 anonim ***** válasza:
51%
Valószínűleg egész nap veled akarna lenni, mert még fiatal. Sajnos sok kapcsolatban nem érti meg az egyik fél, hogy teret kell hagyni a másiknak. A legjobban működő kapcsolatoknál azt látom, hogy együtt vannak a felek ÉS teret hagynak a másik barátainak, hobbijának.
2017. jún. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

4.

Igen eltaláltad.. de azt nem hogy fiatal.. mert 1 évvel öregebb tőlem. Amúgy meg teljesen egyetértek veled, ami a teret illeti.. pontosan erre volna szükségem.

2017. jún. 4. 21:03
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Vidd néha magaddal.

Nálunk ez úgy van, hogy a pasik teljesen egyedül csak ritkán mennek, kb. 2 hetente, a többi alkalommal ott van 1-2-3 barátnő, ha éppen ráérnek és kedvük van. Kb. 2 hetente meg van egy teljes osszeroffenés, ahol mindenki ott van.

2017. jún. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

6.

Nem lehetséges éépen mindig magammal vigyem, mert van egy "kis" távolság köztünk, de ő engem arra kér, hogy ne találkozzak a barátaimmal... majdnem olyasmi hogy szakítsam meg velük a kapcsolatot, mert neki nincsennek barátai, hanem csak én

2017. jún. 4. 21:06
 8/23 anonim ***** válasza:
64%
Ha neked ennyivel több tér kell, mint vele töltött idő, akkor nem párkapcsolatra, hanem szexkapcsolatra vágysz. Tudod, kétvégén 48 órában jól kielégíted a szükségleteidet, még úgy is érezheted milyen jó fej voltál, hát mennyit foglalkoztál szerencsétlennel, aztán utána a hét további részében (jelentősen többször, mint a barátnőddel, akit elméletileg szeretned kellene) meg teszel a fejére és a haverokkal foglalkozol. És valószínűleg neki ez nem tetszik. Nem az, hogy mész, hanem inkább az arányokkal. Szerintem. Ez engem is zavarna, ha a párom megtehetné, hogy többet legyen velem, tudja is, hogy nekem nem elég, amit együtt vagyunk, és mégis inkább a haverokkal megy el sörözni, az elég egyértelmű utalás arra, hogy nem kellek neki, legalábbis nem úgy, ahogyan azt én szeretném, és ez bántana. És ismét- nem arról van szó, hogy egyáltalán ne menj a haverokkal, de a "teret adás" az nem ez, hogy heti 2-3 napot a haverokkal, és hétköznap a csajoddal. Legalábbis szerintem nem. De érthető, hogy te még inkább a barátaiddal iszogatnál, fiatal vagy még, csak ezt a lánnyal is meg kéne beszélni, hogy nem olyan kapcsolatban gondolkodsz, mint ő. Még a gyerekkori járogatást várod és nem azt a fajta felnőtt párkapcsolatot, amiben ő élne szíve szerint.
2017. jún. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
48%

#8: Szólok a szerelmemnek, akivel 8 éve együtt vagyunk, hogy köztünk csak szexkapcsolat van.

Viccet félretéve fel kéne nőni. Nem mindenkinek azt jelenti a szerelem, hogy orrba-szájba együtt vannak. Főleg akkor, ha esetleg távol laknak a felek vagy épp tesznek a jövőjükért is.

2017. jún. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ 8as
2017. jún. 4. 21:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!