Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért esik jól hogy folyamatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért esik jól hogy folyamatosan bántom, és beszólok neki, ha szeretem?

Figyelt kérdés

Elég sok volt mostanában köztünk a vita, megalázás is bőven volt, és eléggé féltékeny típus vagyok. Egy jó ideje viszont az esik jól, ha szavakkal bántom, és kötekszek vele. Ez nyugtat.

Vagyis mégsem, mert szeretném újra azt a nyugalmat, ami korábban volt, és normális akarok lenni vele. De egyszerűen nem bírom ki, hogy ne kössek bele. A féltékenységem miatt lehet, ami már-már beteges. Pedig igazán nagy okom nem lenne rá.

Hogyan kezeljem ezt a helyzetet? Volt valakinek hasonló problémája?

Ötletek/tanácsok érdekelnének, hogy végre újra minden a régi legyen. Azzal tisztába vagyok, hogy ezt elsősorban magamba kell rendeznem.

Előre is köszönöm a segítséget!

N.


2017. jún. 5. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

nekem ezért lett vége egy hosszú 5 éves párkapcsolatomnak, mert a csaj még abba is belekötött, ha meg mertem nézni valamit a kirakatban, mert biztos az eladó lányt bámulom.

soha nem csaltam meg, nap mint nap elmondtam neki hogy mennyire tetszik és hogy megad mindent amire szükségem van.

ennek ellenére mintha a falnak beszéltem volna.

őszintén szólva nem tudom hogy bírtam 5 évig mellette, minden esetre igazi felüdülés volt mikor vége lett a kapcsolatnak.

egy ilyen ember rosszabb mint az ellenség, csak mérgezni tud és teljesen összetöri az ember önbecsülését.

én minél hamarabb megszabadulnék tőled, mert ezen a viselkedésen te már nem fogsz, és nem is tudsz változtatni.

ami egyszer megromlott abból nehéz újra frisset varázsolni :)

2017. jún. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológushoz menj el.
2017. jún. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogd vissza magad, mert elüldözöd. Lehet hogy nyeregben érzed magadat, de egyszer fog lelépni, és soha vissza nem nézni. És utána mondhatsz neki bármilyen szépet ha csak arról van emléke, hogy osztod szerencsétlent. Te lennél olyan kapcsolatban hosszú távon, ahol csak azt hallod, hogy "ilyen vagy olyan vagy nem vagy jó, nyomi vagy stb..."??? Aligha... szóval tűrtőztesd magad. Ha pedig elhagy, akkor már bocs, de megérdemled.
2017. jún. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Mézd, ha neked jó lesz majd a mártírt játszani, meg a többi feminácival együtt szidni a mocskos férfiakat, miután TE ELMARTAD a fickót, az a te dógod.


De egy biztos: ilyen jó pasid az életben nem lesz még egy. (Vagy nem is adódik alkalom, vagy annyi eszed lesz, hogy elszaladsz előle.)


Szóval szerintem nagyon gondold át nagyon ezt a te kis játszmádat, mielőtt nagyon belemerülnél.

2017. jún. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2017. jún. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat!!


Kedves 5. válaszoló!

Nem értem, hogy az én kérdésemnek mi köze van ahhoz, amit te belinkeltél nekem. Szerintem ugyanis teljesen másról szól a két kérdés...

2017. jún. 5. 23:02
 7/8 anonim ***** válasza:

#6


Ugyanaz a probléma, csak más-más oldalról.

Te a "szekálós" fél vagy, ő pedig "szekált".

2017. jún. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

1. keress egy jó pszichológust, aki helyre tesz

2. én megfontolnám a szakítást is, hiszen láthatólag nem szereted a párodat, különben nem bántanád


Egyébként nincsenek erre tanácsok, csak siess megoldani, mert azon kapod magad, hogy egyedül aradsz - jogosan, nekem exem volt mindenbe belekötő, és egy év után kidobtam.

Ilyen energiavámpír embert senki értelmes másik nem visel el maga mellett.

2017. jún. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!