Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tiszteletlen veletek a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiszteletlen veletek a párotok? Mi az, amiben ez megnyilvánul? Mit lehet tenni, hogy erről leszokjon?

Figyelt kérdés

Nekem az elmúlt pár napban szlengesen elkezdte mondogatni, hogy "b..szod". Meg is lepődtem, hogy mi ez a szóhasználat. Reakció: "de ezt eddig is mondtam, csak nem vetted észre." Nem vagyok én szárnyas jószág. A memóriám nem rossz, és mondtam, hogy na ne. Kontra: "de nem szó szerint lett értve". Értem én, hogy fapapucs mindent meg lehet érteni, nem haver vagyok viszont. Nekem ilyen még csak fel se merülne vele szemben. Ennyire lenézhető senki lennék?

Vélemények/tapasztalatok?



2017. jún. 6. 02:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Közölném vele, hogy ez zavar, és hagyja abba. Ha ezek után folytatná, akkor mehet isten hírével.
2017. jún. 6. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tiszteletlen akart veled lenni, csak valamiért menő lett nála ez, nem is gondolt rá, hogy lenéző lenne.

Mond meg neki hogy ez neked nagyon bem tetszik, beszéljen veled normálisan.

2017. jún. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Költőnő? ***** válasza:
Mi szoktunk néha erősebb szavakat használni, de köztünk ez nem a tisztelet hiánya és abszolút bele is fér. Ha neked nem; mondd el neki.
2017. jún. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi rengeteget csipkelődünk egymással vagy beszólunk egymásnak játékosan, szóval az ilyesmit például nem venném magamra. Ha viszont valóban tiszteletlen lenne velem vagy bármikor éreztetné velem, hogy nem tisztel, akkor nem lennénk együtt, nem tűröm senkitől :)
2017. jún. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérd meg, hogy veled próbálja meg ezeket mellőzni, nem egy olyan haverja vagy akivel ez a stílus meg a poén tárgya sokszor, hanem a szerelme, és neked nem esik jól ez a stílus. Ismerősömnél ugyanez a "b*szod" szöveg okozott problémát. Mikor a lány csinált valamit és a barátja mondta, hogy "nem úgy kell, b*szod", akkor a lány mérges lett és a barátja egyből mondta, hogy oké, bocsi, csak megszoktam haveroknál.

Szóval azzal egyetértek, hogy az a stílus nekem sem esne jól, de ha valakiket nem zavar, akkor akár a kapcsolatba is belefér. Téged zavar, így meg kell vele beszélni.

2017. jún. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!