Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha bántalmazò kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bántalmazò kapcsolatban éltem miért nekem fáj a szakítás?

Figyelt kérdés

Elèggè bántalmazò kapcsolatban voltam majdnem egy teljes èvig. Sokszor csunyán viselkedett velem,agresszìv volt,párszor fizikailag is bántott.Èn nagyon szerelmes voltam akkoriban ezèrt nem lèptem ki a kapcsolatbòl.Nagyon sokat tettem bele az elejèn ,de idő közben elfáradtam,tönkre mentem lelkileg.

Egy ideje el vagyunk teljesen távolodva egymàstòl,èrzem hogy vège lesz a kapcsolatunknak.Ami engem sokan jobban megvisel,mint őt.De mièrt???

Nem is bánt màr ùgy,mint règen. Ezèrt fèlek butaság lenne szakìtani,hàtha sikerül mèg helyre hozni a dolgokat.Szerintetek?

22L



#magány #kapcsolat #szakítás #Bántalmazòkapcsolat
2017. jún. 6. 19:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Stockholm-szindróma...
2017. jún. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
46%

Xd Ez jó magyarán félsz már mert nem bánt már annyira XD

Hát mondjuk ha szadisták vagytok akkor érthető a dolog.

2017. jún. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Ennek nagyon egyszerű oka van. Csak az tud bántalmazó kapcsolatban élni, akinek bizonyos személyiségi jegyei vannak. Olvass utána a Stockhol szindrómának.


[link]


Remélem, megérted ebből.

22 éves vagy, rúgd ki.

2017. jún. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Szerintem is valami bajom van,jobban fáj ,hogy nem törödik velem ,mint mikor olyan agresszìv volt,hogy féltem.

De igazábòl,az a baj ,hogyha rájött ,hogy nem szabad ìgy viselkedni ,akkor most lehetne egy jò kapcsolatunk.Csak annyi sèrelem van bennem.Most meg büntudat,hogy nem tudok már hozzá ,úgy állni,mint egy normâlis barátnő.

2017. jún. 6. 19:23
 5/24 A kérdező kommentje:
Az is megfordult a fejembe,hogy lehet,hogy az egèszèrt èn vagyok a hibás.Ő is mondta többször,hogy mikor ilyen,èn váltom ki belőle,ezèrt vagy azèrt....
2017. jún. 6. 19:25
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem te vagy a hibás. Keress fel pszichológust (érdeklődj a háziorvosodnál).


Nem, NEM lesz jobb a kapcsolatotok, max. egy rövid ideig. Az ilyen ember nem változik meg alapjaiban.

Van barátnőd, családtagod, akivel tudsz őszintén beszélni?

2017. jún. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Fuhh basszus XD faxa szóval miután majdnem agyonvert téged utánna sikerült rájönnie hogy nem szabad így viseélkedni? XD Ügye tudod hogy ez nagyon beteg felfogás!? Ha viszont te igényled ezt akkor nem értem mi bajod? Ha valaki bánt téged az nem azt jelenti hogy törödik veled XD De ti tudjátok sokszor nem értem az embereket.
2017. jún. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

"èn váltom ki belőle,ezèrt vagy azèrt...."


NEHOGY elhidd, tipikus agresszor magyarázkodás. "Mert megérdemelted..."

Nem érdemelted meg. Bármit is tettél. Egy dolgot érdemelhetsz meg, hogy szakít veled, ha nem vagy neki megfelelő.

2017. jún. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Felkerestem a napokba már pszichològust,èn is èrzem ,hogy szűkségem van rá.

Azèrt nem vert agyon,de nagyon sokszor csinàlt durva dolgokat,sokszor azèrt nem szakìtottam vele,mert megfenyegetett ès fèltem,hogy csinàl valamit.

Àllìtàsa szerint felismerte,hogy ez ìgy nem jò. Ès miòta hònapok òta tàvolodok el tőle,tènyleg nem bántott,nem kiabált.

Tudom,hogy most remènytelen esetnek tűnök,de pont ezèrt ìrtam ide,mert annyira tanàcstalan vagyok.

A barátaim,csalàdom már több mint fèl ève mondják,hogy szakìtsak vele.Màr nem is beszèlek erről nekik,mert hülyènek nèznek.

Pedig nekem se jò,szenvedek benne.Ezèrt nagyon magányosnak is èrzem magam.

De mindig bennem van az,hogy mi van ha... ha èn alakìtottam ezt így ki,mi van ha ùjra kedves,törödő lennèk ès lehetne egy jò kapcsolatom.Mert egyèbkènt ezen kìvűl nagyon èrtelmes ès kevès emberrel tudok ilyen jòl el lenni,mint vele.

2017. jún. 6. 19:47
 10/24 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy idáig is hihetetlen nagy önbizalom hiányom volt,de ìgy ezek után mèg inkább. Ès már -már szàmomra is elkèpzelhetetlen,hogy jobbat èrdemelnèk.
2017. jún. 6. 19:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!