Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha bántalmazò kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bántalmazò kapcsolatban éltem miért nekem fáj a szakítás?

Figyelt kérdés

Elèggè bántalmazò kapcsolatban voltam majdnem egy teljes èvig. Sokszor csunyán viselkedett velem,agresszìv volt,párszor fizikailag is bántott.Èn nagyon szerelmes voltam akkoriban ezèrt nem lèptem ki a kapcsolatbòl.Nagyon sokat tettem bele az elejèn ,de idő közben elfáradtam,tönkre mentem lelkileg.

Egy ideje el vagyunk teljesen távolodva egymàstòl,èrzem hogy vège lesz a kapcsolatunknak.Ami engem sokan jobban megvisel,mint őt.De mièrt???

Nem is bánt màr ùgy,mint règen. Ezèrt fèlek butaság lenne szakìtani,hàtha sikerül mèg helyre hozni a dolgokat.Szerintetek?

22L



#magány #kapcsolat #szakítás #Bántalmazòkapcsolat
2017. jún. 6. 19:00
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Igen,pontosan ezt èreztem vele kapcsolatosan,hogy nem tehet ròla ès nem ismer màs eszközöket.Pontosan ezèrt nem tudom ,hogy megváltozik-e és èrdemes-e vele maradni.Mert mutattam neki alternatìvákat.

Csak az a baj,hogy ennyi csùnya beszèdtől,viselkedèstől èn màr nem tudok ,ùgy hozzà àllni.

2017. jún. 6. 21:39
 22/24 A kérdező kommentje:

#19 ma 21:12

Be tudod linkelni azt a cikket?:)

2017. jún. 6. 22:08
 23/24 anonim ***** válasza:
Mintha én irtam volna mindent szóról szóra. Nagyon jó úton haladsz afelé hogy eltávolodj tőle és végül eltudd hagyni én is ilyen kapcsolatba voltam ezelőtt pár héttel zártam le a dolgot. 5 évig húztam vele a végére annyira megutáltam már hogy rendesen örültem neki és megkönnyebbültem csak nekem annyi a rossz hogy miatta nincs egy barátnőm se mindenkit elmart tőlem ugyhogy ezért is húztam még a dolgot mert teljesen magamra maradtam. Hagyd ott ezt a gyökeret. Tudom nehéz nekem is mondhatott bárkibármit.
2017. jún. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
ő már hozzá van szokva, hogy nincs érzelmi kötődés; a szeretetkifejezést meg nem is láthatta a családjában a szüleitől pl, mert esetleg nem szerették, csak ők is ütötték-vágták egymást; ölelés, puszi, vállmasszírozás, csók, kezet fogás nem volt náluk jellemző, ezért talán nem is tudja, hogy létezik is. Ilyen mintába született bele, ahol nem volt szeretet, és béke, megértés, és harmónia.
2017. jún. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!