Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha bántalmazò kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bántalmazò kapcsolatban éltem miért nekem fáj a szakítás?

Figyelt kérdés

Elèggè bántalmazò kapcsolatban voltam majdnem egy teljes èvig. Sokszor csunyán viselkedett velem,agresszìv volt,párszor fizikailag is bántott.Èn nagyon szerelmes voltam akkoriban ezèrt nem lèptem ki a kapcsolatbòl.Nagyon sokat tettem bele az elejèn ,de idő közben elfáradtam,tönkre mentem lelkileg.

Egy ideje el vagyunk teljesen távolodva egymàstòl,èrzem hogy vège lesz a kapcsolatunknak.Ami engem sokan jobban megvisel,mint őt.De mièrt???

Nem is bánt màr ùgy,mint règen. Ezèrt fèlek butaság lenne szakìtani,hàtha sikerül mèg helyre hozni a dolgokat.Szerintetek?

22L



#magány #kapcsolat #szakítás #Bántalmazòkapcsolat
2017. jún. 6. 19:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Ahhjj basszus hát az biztos hogy önbizalomhiányos vagy de azért ne várd meg amíg agyon ver egyszer :) Az nem lessz vicces de ténleg. Szerintem is hagyd ott és lépjél ki gyorsan ebböl a kapcsolatból mondjuk ez nem kapcsolat hanem valami szörnyűség aminek a szenvedő alanya te vagy! Nem pedíg a kis fiucskád XD
2017. jún. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Kezdem azt hinni, hogy egy ügyesebb troll vagy.
2017. jún. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Ténleg ez egy troll amúgy is furcsa volt kicsit, de ő most valami új taktikát alkalmaz ahogy látom.
2017. jún. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Mièrt lennèk troll?
2017. jún. 6. 20:08
 15/24 A kérdező kommentje:
Èn se gondoltam volna soha èletembe,hogy egyszer ilyen kapcsolatba leszek,ìgy bánnak velem ès mindezt el is tűröm.
2017. jún. 6. 20:10
 16/24 anonim ***** válasza:
Mert sablonszöveget nyomatsz ezerrel. Semmi konkrétum, és a válaszok szerint alakítod tovább.
2017. jún. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Mègis milyen konkrètumot kène ìrnom???
2017. jún. 6. 20:13
 18/24 anonim ***** válasza:

Sajnálom a szitut. A pasi sírva fog könyörögni, hogy ne hagyd el, amint megemlítenéd neki.

Nővérem ugyanilyen beteg emberrel élt jópár évet. Nehéz lesz tőle megszabadulni. De csak magadra gondolj. Csak a saját boldogságod számít. Légy erős!

2017. jún. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Tegnap olvastam a bantalmazo kapcsolatokrol. Egyik cikkben irtak, jogy egy not verte a ferje. Aztan egy ido utan abbahagyta, a no meg mondta,hogy mar nem is szereti a ferje. Abbol vonta le,hogy mar nem bantja, sott inkabb elhanyagolja..

erdekes..


szakits vele. Ez nem kerdes.


Eng fizikailag nem, csak szavakkal bantott az ex. Aztan sokaig ugy voltam, tenyleg biztos minden miattam van.

ha valtozok,alkalmazkodom, akkor jo is tud majd lenni.

hat nem. Es sok dologert bizony nem en voltam a hibas.

2017. jún. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Mert ő nem szeret, nem tisztel, neki aztán teljesen mindegy, hogy ott vagy-e mellette. Amúgy meg simán beetet mást is ezzel a dumával, pl ha jóképű, hogy szereti. Szóval nem bánkódik majd utánad, felszed valaki mást. Amúgy talán még nem is tudja, hogy szakítani készülsz, valszeg ő egoista is, csak magával törődik; és azt hiszi, hogy ő az istencsászár, tehát majd úgyis mindig lesz valaki, akit felszed; meg őneki nincs is bűntudata, mivel "ő az istencsászár", ő ezt megteheti veled. Hogy bántalmaz. Nem is értem, hogy aki bánt, azt hogy lehet szeretni. Én nekem már az is sok lenne pl, hogyha csak lehülyézne, hogy hogy teheti. Szégyellje már akkor is magát, függetlenül attól, hogy komolyan gondolta-e, szerintem már egy lehülyézéstől vége lenne a kapcsolatunknak, mert hogyha ezt gondolja, és ennek hangot is ad; akkor nincs semmi keresni valónk együtt, egymással. Nem még hogyha megüt, hogyha fizikai erőszakot alkalmaz. Ilyennek nem való párkapcsolat, hogyha bántja azt, akit elvileg szeret és tisztel, mert azért lenne vele, akkor mit csinál olyannal, akit nem komál? Talán ő egy beteg emberke sajnos. És talán nem ő tehet róla, de szánalomból ne maradj vele. Ő valójában talán sosem szeretett, mert azt sem feltétlenül tudja, hogy mi az , vagy csak nincsenek normális eszközei, hogy kimutassa, ezért inkább dühöng és feszült lesz. Mint egy cserbenhagyott gyerek. Szerintem hagyd ott őt, ezzel teszel a legjobbat magadnak, sajnos, én így látom. Időnként azért felhívhatod, hogy mi van vele, ha érdekel, de aki bántott téged egyszer is, az minek érdekelne?
2017. jún. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!