Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen hüly3 dolog miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen hüly3 dolog miatt kaptam fel a vizet szerintetek? Fonto$ lenne!

Figyelt kérdés

Párommal 3 éve vagyunk együtt. Kb fél éve egyre több programon vettünk részt az egyik párral, őket a párom már rég jól ismerte, én csak nemrég kezdtem jobban, idáig a suli és munka miatt örültünk ha legalább egymásra tudunk időt szakítani. Elég jóba lettünk a lánnyal, sok mindenben hasonlítunk, a gondolkodásunk is, kevés ilyen embert ismerek.

Szóval együtt elkezdtünk szórakozni járni, kirándulgatni. A hétvégén volt egy buli, ahol kicsit becsiccsentettünk, én meg elvettem egy üveg piát a havertól, mielőtt a barátom meginná, mert már eléggé kész volt. S kicsit civakodtunk, én nem adtam oda , erre meg a párom elkezdte, hogy ha ilyen jól elvagyunk, akkor ők is ellesznek a csajjal, s megölelte s nézett rám. Ez is kicsit furcsa volt de nem nyilvánítottam neki jelentőséget.... aztán tegnap meg làtom, hogy írt ennek a lànynak, küldött egy kiránduló helyet ahova még elmehetnénk. Nekem az a fura, hogy mióta együtt vagyunk nem akart így írni neki, a barátjával dumálgattak, én meg a lánnyal, s most meg ez az eset után ír neki. Persze nekem is küldte a linket, meg a havernak is de

Teljesen felhúzott hogy a csajnak minek kellett . Lehet gyerekesnek tűnik de nagyon rossz érzést váltott ki belőlem és komolyan féltékeny lettem. Én se írogatok a barátjának. A helyzetben talán az is közrejátszik, hogy régebb voltak együtt egy hétig a lánnyal, ú.n barátság extrákkal viszonyban de érzelmek nélkül...

Azóta nem beszéltem vele, mind az érzéseim utalnak. Nem tudom mit gondoljak, reméltem kívülállók hàtha tudnának tanácsot adni... nagyon megköszönném!

(Egyébként nagyon fáradt is vagyok napok óta 4-5 órákat alszok és vizsgáim vannak, lehet csak ettől idegesít ennyire ?) 20 l


2017. jún. 7. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

"régebb voltak együtt egy hétig a lánnyal, ú.n barátság extrákkal viszonyban de érzelmek nélkül... "


na te is jóféle vagy, összeállnál még a sógorral is.

2017. jún. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Utalnak =uralnak
2017. jún. 7. 11:35
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudtam már rég, hogy vele volt egy ilyesmi viszony , de biztosított róla hogy semmit se jelentett és semmit se érzett csak mindketten szinglik voltak . Ezért nem is voltam féltékeny idaig és jóba lettünk a lánnyal. Most meg ez a kicsike dolog is ennyire zavar.
2017. jún. 7. 11:36
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

" hogy ha ilyen jól elvagyunk, akkor ők is ellesznek a csajjal, s megölelte s nézett rám"


Ez az a fajta gyerekes viselkedés, amit én nem tolerálok. Ha gondja van, beszéljük meg, de ez az odadöfök, féltékennyé teszlek, megmutatomhogykiafőnök stílus hányingerkeltő.


Legkevésbé a csaj miatt aggódnék, azon annál inkább, hogy egy tinédzserrel járok.

2017. jún. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

26 éves és egyébként én sem értettem ezt, hisz semmi olyat nem csinaltam ami miatt féltékeny lehetett volna , még csak hozzá sem értem csak az üveget húzigáltuk. Ő meg megölelte válaszképp. Ezt betudtam annak, hogy piás volt és kis féltékeny...viszont nem tudom mit szólna, ha én irogattam volna is a fiúnak mint ő neki.

De még mindig nem tudom eldönteni hogy jogosan haragszok -e emiatt vagy túlérzékenységből...

2017. jún. 7. 11:56
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek a 4. hozzászólóval. Itt max. féltékennyé tevés van, valódi ok a féltékenységre nincs. A barátod lett idióta módon féltékeny, amikor azon az üvegen marakodtatok a haverjával és most megmutatja, ki a legény. Értelme semmi, csak arra jó ez az egész, hogy mérgezze az amúgy jó kapcsolatotokat és a jó viszonyt a másik párral.

Kicsit szánalmas, de ez az én véleményem.

2017. jún. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Elmondása szerint csak azért irt neki mert meg akarta mutatni neki is azt a helyet. Szóval nem folytatta azt az esti marakodást , hogy újra feltékennyé tegyen. Viszont ha ez így van, ettől független nekem fura hogy pont most ír neki, és zavar is. Pedig ő azt mondja azért irt neki is mert ő is barátja, viszont ez is zavar én sem írogatok a fiúnak hiába társaságban jól elvagyunk együtt.
2017. jún. 7. 12:07
 8/9 anonim ***** válasza:
35%

Ez tini rovat téma, nem felnőtt


Most az a bajod, hogy neki is elküldte az emailt , amit neked es a másik pasinak is?


Ez még a dedos szintnél is lejjebb van.

2017. jún. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%
Te nem tettél semmi rosszat, ellenben a barátod gyerekesen viselkedett. Ha ez még egyszer elő fordul, gondolom tudod mit kell tenned.
2017. jún. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!