Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztem a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem a barátommal, mert a nagybátyám meghívott magukhoz Írországba két hétre a nyáron. Nem értem, mi baja lehet?

Figyelt kérdés

Van félretett pénzem + szüleimtől a repülőjegyeket kaptam szülinapi ajándékként. Csak a múzeumbelépőkre meg a szuvenírre fogok költeni (a családtagoknak valami kis aprósá meg neki is)

Azzal jön, hogy akkor én vele nem tudok elmenni nyaralni, hiába mondtam neki, hogy dehogynem. Dolgoztam és spóroltam eleget.


2017. jún. 8. 08:25
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
93%
Nincs. A baratod szimplan egy Hiszti Kriszti.
2017. jún. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőkön keresztül megtanultam, hogy ha ilyen lehetőséged van(külföldi nyaralás),akkor sose mondd le egy pasi miatt.

Lehet ez a pasi jövő ilyenkor más sehol nem lesz, te meg bánhatod,hogy kihagytad miatta.

Persze lehet,hogy együtt maradtok és mondjuk ő lesz a férjed, de tök mindegy,akkor se hagyj ki ilyet miatta.

Ha zavarja,hogy ő nem mehet,akkor mondja meg hiszti helyett,hogy figyelj már, én is szívesen mennék, nem lehetne megbeszélni nagybátyáddal?

Ha más baja van,akkor azt mondja meg.

De ne hagyd ki és nem is jogos,hogy emiatt összeveszett veled.

Ha vannak rokonok külföldön és meg is hívnak, ki kell használni, a szállás adott, szóval tök olcsón be tudsz járni egy idegen országot , mindenképp menj.:)

De egyébként valamilyen szinten őt is megértem,hogy rosszul eshet neki,hogy őt nem hívták.

Mióta vagytok együtt?

2017. jún. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
1,5 év
2017. jún. 8. 09:06
 14/36 anonim ***** válasza:
22%

Megjött a sakáltanya, egyik azt mondja nagy élmény Írország.

Ja, az, mi is van ott? Így hirtelen nem ugrik be.

A másik meg, hogy semmi köze hozzá.


A kérdéshez is, nehogy itt behisztizzenek.

A nagybátyád szempontjából érthető, bár ugyebár ismeretlen embereket úgy ismerünk meg ha találkozunk velük, de persze nem kötelező.

A barátod egy kicsit rosszul fogja fel a dolgokat, viszont előadni is tudni kell egy ilyen dolgot, mert ha szarul adod elő, akkor lehet simán sértődés, és nekem van egy olyan érzésem, hogy te bizonyosan szarul adtad elő.

2017. jún. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
70%
Nagybátyád nem is fogja megismerni ha nem hívja meg. Egy másfél éves kapcsolatot már igazán be lehet mutatni a rokonoknak is, én őt is hívtam volna a helyében. Megértem a barátodat, gondolj bele, őt hívja a családja külföldre nyaralni, téged meg úgy kezelnek mint egy futó kalandot.
2017. jún. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
De miért? Engem sem mutattak be a rokonságnak. A nagymamával kb egyszer találkoztam, akkor is véletlenül. Csak a családtagok (szülők, testvér) ismer, és fordítva.
2017. jún. 8. 09:24
 17/36 A kérdező kommentje:

De nem a családom hívott, hanem a rokonság. Az teljesen más, hogy ha a szüleimmel megyek és hívom a barátomat is, vagy a testvéremhez és hívom a páromat is, de a NAGYBÁTYÁMhoz megyek.


Barátom testvére hívott ki hozzájuk, barátom elutasította, nagymamámhoz nem viszünk párt (minden unokára vonatkozik)

2017. jún. 8. 09:27
 18/36 anonim ***** válasza:
Ő is menne.
2017. jún. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
54%

Ha a lányom volnál, azt mondanám:: ne foglalkozz vele. Majd lehiggad.

Ő még sosem ment nélküled sehova?

Nem vagytok még házasok, hogy elszámoltasson az időddel ilyen szinten.

Ha férjed lenne, jogos lenne a haragja (bár még úgy is meg lehetne beszélni, ha arról volna szó, de nyilván az már egy másik helyzet).

Így meg legalább neki is lesz 2 hete, amin a haverokkal tud lógni kicsit. Találja fel magát! Neked emiatt ne legyen rossz érzésed!

Jó szórakozást!

2017. jún. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Nincsenek barátai.
2017. jún. 8. 10:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!